späť

Akcie partnerov

Ponuka služieb umeleckého fotografa

Využite fotografické služby pre seba, alebo obdarujte darčekovou poukážkou svojich blízkych. Nechajte si zhotoviť portréty svojich detí, svojej rodiny či seba, ako pamiatku na celý život. Fotografovanie prebieha v ateliéri, prípadne vo vhodne zvolenom prostredí (napr. i vás doma).
Cena fotenia 170 EUR. Zahŕňa retuš fotografií, obraz na plátne, USB kľúč s fotografiami.

Bližšie info: www.martafoldesova.com, marta@martafoldesova.com

Ponuka apartmánov od VIP Travel

Skvelá  rodinná dovolenka v Reiteralme
•    4 nové luxusné apartmány v dvoch Chaletoch Reiteralm sú situované  v malebnej dedinke Gleiming/Pichl
•    Ski IN  Ski Out  -   hneď pri svahoch lyžiarskeho strediska Reiteralm a 150 metrov od údolnej stanice lanovky
•    SilberJet Reiteralm -  Lyžiarska oblasť Schladming/Dachstein


Užite si dovolenku alebo lyžovačku v  apartmáne – 130 m2 pre 2-  8 ubytovaných hostí. Všetky apartmány ponúkajú perfektne zariadenú kuchyňu,  útulnú obývačku s krbom, 3 spálne, 3 kúpeľne, infračervenú saunu, wifi a bezplatné parkovanie!
Raj pre bežkárov Ramsau  a ľadovec Dachstein sa nachádza len 6 km od apartmánov. Do mestečka Schladming - centra regiónu sa dostanete autom za 10 min. Tu na  Vás čakajú obchody, reštaurácie, bary, krytá plaváreň
Atraktívna oblasť aj v letnej sezóne. Výborné možnosti na pešiu turistiku, cyklistiku,  golf. Región Schladming patrí k najlepším turistickým oblastiam v Schladmingu!
Široká ponuka dobrodružných športov ako rafting, kaňoning, viac ako 8 prírodných kúpalísk, bazénov a 1 aquapark
Členovia Clubu Penati majú nárok na 5% zľavu z cien v hlavnej sezóne (24.12. - 31.3.) a 15% zľavu v mimosezóne 1.4.- 24.12.

www.chalet-reiteralm.at
info@chalet-reiteralm.atDom Rafael ponúka svoje služby

Dámy a páni,

ak sa potrebujete postarať o svojho blízkeho chorého človeka, ak hľadáte zariadenie, ktoré zabezpečuje rehabilitáciu a fyzioterapiu po hospitalizácii, poskytuje starostlivosť o chorých seniorov a ľudí odkázaných na pomoc iných, môžete sa s dôverou obrátiť na personál Domu Rafael (www.domrafael.sk, info@domrafael.sk tel.:02/4319 1987, 0904 344 454).

Ponuka kvalitných vín za rozumné ceny

Dámy a páni,

spoločnosť ILt s.r.o. dováža výnimočné vína z celého sveta a ponúka ich za výhodné ceny členom klubu. Špecialitou medzi obchodníkmi s vínami sú vína z Izraela. Kóšer vína od tých najlepších výrobcov v krajine. Na stránke www.vina-sveta.sk nájdete našu kompletnú ponuku. Člen Clubu Penati má nárok na 15% zľavu z cien uvedených na našej stránke, so zabezpečením dovozu v Bratislave.

Vašu objednávku s poznámkou, že sa jedná o člena Clubu Penati prosím adresujte na: patrik@ilt.sk, alebo ilt@ilt.sk. Telefonický kontakt 0911 543 994.

VIP Travel - ponuka členom Clubu Penati

Cestovná agentúra VIP sa špecializuje hlavne na tri okruhy – klasický predaj zájazdov slovenských, rakúskych a nemeckých touroperátorov, druhou oblasťou je príprava ciest a dovoleniek na mieru podľa individuálneho priania klienta a treťou firemný servis. Samozrejmosťou je predaj leteniek do celého sveta, rezervácia hotelov, prenájom súkromných viliek, áut a lodí.


Zo skúseností vieme, že pri predaji je pre klienta nesmierne dôležité kvalitné poradenstvo pri výbere vhodného zájazdu. Vo VIP travel sa o to stará tím skúsených pracovníkov s dlhodobou praxou v oblasti cestovného ruchu a výbornou osobnou znalosťou ponúkaných produktov a destinácií. Veľkou výhodou pre klienta je aj to, že u nás si na jednom mieste môže vybrať zájazd z ponuky všetkých známych slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií - samozrejme za nezmenenú cenu a s využitím všetkých ponúkaných zliav a bonusov.

 Pri zabezpečovaní individuálnych ciest a dovoleniek „na mieru“ sa snažíme našim klientom ponúknuť okrem tradičných aj originálne destinácie spojené s mnohými zaujímavými atrakciami a najma zážitky, ktoré im v pamäti ostanú dlhodobo. Pripravujeme špeciality pre tých, ktorí radi trávia dovolenku aktívne. Je to napríklad heliskiing - lyžovačky s helikoptérou v Kanade, na Aljaške, ale aj na Pamíre či v Himalájach. Tento druh pobytov zaručuje nadšencom lyžovania, že si zalyžujú v terénoch, kde sa každá jazda stáva naozaj jedinečnou a neopakovateľnou. Okrem zaručeného adrenalínu a vynikajúcej lyžovačke je v týchto miestach aj nádherná panenská príroda.

Pre milovníkov potápania a šnorchľovania ponúkame pobyty vo vyše 20 overených a vyhľadávaných potápačských lokalitách. Tieto okrem iného zahŕňajú krajiny ako Egypt, Maledivy, Kubu, Mexiko, Thajsko či ostrovy Karibiku a Galapágy.

Okrem milovníkov lyžovania a potápania cestovná agentúra VIP travel pripravuje aj pobyty pre vyznavačov golfu, pre jachtárov či surfistov. V tejto súvislosti organizujeme cesty a pobyty do najznámejších golfových rezortov na Kanárskych ostrovoch, vo Veľkej Británii a Írsku, na Mauríciu, Seycheloch, v Egypte, Turecku, Portugalsku, Španielsku alebo Tunise, kde sú golfové ihriská priamo pri hotelových rezortoch. Jachtári a surfisti si zase určite prídu na svoje na gréckych ostrovoch ako Rodos, Kos alebo Mykonos, ale aj v Egypte či na tajomných Kapverdských ostrovoch.

Pre firmy a kolektívy poskytuje VIP travel kompletný servis od zabezpečenia leteniek, ubytovania, transferov, cez firemné akcie, školenia, kongresy až po teambuilding. V rámci neho sú obľúbenými aktivitami rafting, paintball, alebo airsoft. Ponúkame aj zájazdy na športové podujatia – futbal, hokej, F1. Ak máte sen zajazdiť si na formule 1, ani toto nie je pre nás problém. Na okruhu v Maďarsku Vám po prenajatí formuly a zaškolení môžeme tento sen splniť.

Obchodnou filozofiou VIP travel je splniť očakávania a uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Názov však neznamená, že pracujeme len pre vip klientelu, ale vyjadruje úroveň našich služieb. Snažíme sa, aby naši klienti cestovali s našou spoločnosťou pravidelne a aby sa k nám spokojní a na základe príjemných zážitkov vždy radi vracali. Pre nás je každý klient VIP -to znamená veľmi dôležitou osobou.

Veľa nezabudnuteľných zážitkov na cestách Vám praje VIP travel!

VIP Travel s.r.o
Ventúrska 20
SK-811 01 Bratislava
IČO: 35875305
IČ-DPH: SK20217889345

tel.: +421-2-5464 5154-5
fax: +421-2-5464 5156
info@viptravel.sk
www.viptravel.sk