späť

Akcie partnerov

Ponuka apartmánov od VIP Travel

Skvelá  rodinná dovolenka v Reiteralme
•    4 nové luxusné apartmány v dvoch Chaletoch Reiteralm sú situované  v malebnej dedinke Gleiming/Pichl
•    Ski IN  Ski Out  -   hneď pri svahoch lyžiarskeho strediska Reiteralm a 150 metrov od údolnej stanice lanovky
•    SilberJet Reiteralm -  Lyžiarska oblasť Schladming/Dachstein


Užite si dovolenku alebo lyžovačku v  apartmáne – 130 m2 pre 2-  8 ubytovaných hostí. Všetky apartmány ponúkajú perfektne zariadenú kuchyňu,  útulnú obývačku s krbom, 3 spálne, 3 kúpeľne, infračervenú saunu, wifi a bezplatné parkovanie!
Raj pre bežkárov Ramsau  a ľadovec Dachstein sa nachádza len 6 km od apartmánov. Do mestečka Schladming - centra regiónu sa dostanete autom za 10 min. Tu na  Vás čakajú obchody, reštaurácie, bary, krytá plaváreň
Atraktívna oblasť aj v letnej sezóne. Výborné možnosti na pešiu turistiku, cyklistiku,  golf. Región Schladming patrí k najlepším turistickým oblastiam v Schladmingu!
Široká ponuka dobrodružných športov ako rafting, kaňoning, viac ako 8 prírodných kúpalísk, bazénov a 1 aquapark
Členovia Clubu Penati majú nárok na 5% zľavu z cien v hlavnej sezóne (24.12. - 31.3.) a 15% zľavu v mimosezóne 1.4.- 24.12.

www.chalet-reiteralm.at
info@chalet-reiteralm.atDom Rafael ponúka svoje služby

Dámy a páni,

ak sa potrebujete postarať o svojho blízkeho chorého človeka, ak hľadáte zariadenie, ktoré zabezpečuje rehabilitáciu a fyzioterapiu po hospitalizácii, poskytuje starostlivosť o chorých seniorov a ľudí odkázaných na pomoc iných, môžete sa s dôverou obrátiť na personál Domu Rafael (www.domrafael.sk, info@domrafael.sk tel.:02/4319 1987, 0904 344 454).

Ponuka kvalitných vín za rozumné ceny

Dámy a páni,

spoločnosť ILt s.r.o. dováža výnimočné vína z celého sveta a ponúka ich za výhodné ceny členom klubu. Špecialitou medzi obchodníkmi s vínami sú vína z Izraela. Kóšer vína od tých najlepších výrobcov v krajine. Na stránke www.vina-sveta.sk nájdete našu kompletnú ponuku. Člen Clubu Penati má nárok na 15% zľavu z cien uvedených na našej stránke, so zabezpečením dovozu v Bratislave.

Vašu objednávku s poznámkou, že sa jedná o člena Clubu Penati prosím adresujte na: patrik@ilt.sk, alebo ilt@ilt.sk. Telefonický kontakt 0911 543 994.

VIP Travel - ponuka členom Clubu Penati

Cestovná agentúra VIP sa špecializuje hlavne na tri okruhy – klasický predaj zájazdov slovenských, rakúskych a nemeckých touroperátorov, druhou oblasťou je príprava ciest a dovoleniek na mieru podľa individuálneho priania klienta a treťou firemný servis. Samozrejmosťou je predaj leteniek do celého sveta, rezervácia hotelov, prenájom súkromných viliek, áut a lodí.


Zo skúseností vieme, že pri predaji je pre klienta nesmierne dôležité kvalitné poradenstvo pri výbere vhodného zájazdu. Vo VIP travel sa o to stará tím skúsených pracovníkov s dlhodobou praxou v oblasti cestovného ruchu a výbornou osobnou znalosťou ponúkaných produktov a destinácií. Veľkou výhodou pre klienta je aj to, že u nás si na jednom mieste môže vybrať zájazd z ponuky všetkých známych slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií - samozrejme za nezmenenú cenu a s využitím všetkých ponúkaných zliav a bonusov.

 Pri zabezpečovaní individuálnych ciest a dovoleniek „na mieru“ sa snažíme našim klientom ponúknuť okrem tradičných aj originálne destinácie spojené s mnohými zaujímavými atrakciami a najma zážitky, ktoré im v pamäti ostanú dlhodobo. Pripravujeme špeciality pre tých, ktorí radi trávia dovolenku aktívne. Je to napríklad heliskiing - lyžovačky s helikoptérou v Kanade, na Aljaške, ale aj na Pamíre či v Himalájach. Tento druh pobytov zaručuje nadšencom lyžovania, že si zalyžujú v terénoch, kde sa každá jazda stáva naozaj jedinečnou a neopakovateľnou. Okrem zaručeného adrenalínu a vynikajúcej lyžovačke je v týchto miestach aj nádherná panenská príroda.

Pre milovníkov potápania a šnorchľovania ponúkame pobyty vo vyše 20 overených a vyhľadávaných potápačských lokalitách. Tieto okrem iného zahŕňajú krajiny ako Egypt, Maledivy, Kubu, Mexiko, Thajsko či ostrovy Karibiku a Galapágy.

Okrem milovníkov lyžovania a potápania cestovná agentúra VIP travel pripravuje aj pobyty pre vyznavačov golfu, pre jachtárov či surfistov. V tejto súvislosti organizujeme cesty a pobyty do najznámejších golfových rezortov na Kanárskych ostrovoch, vo Veľkej Británii a Írsku, na Mauríciu, Seycheloch, v Egypte, Turecku, Portugalsku, Španielsku alebo Tunise, kde sú golfové ihriská priamo pri hotelových rezortoch. Jachtári a surfisti si zase určite prídu na svoje na gréckych ostrovoch ako Rodos, Kos alebo Mykonos, ale aj v Egypte či na tajomných Kapverdských ostrovoch.

Pre firmy a kolektívy poskytuje VIP travel kompletný servis od zabezpečenia leteniek, ubytovania, transferov, cez firemné akcie, školenia, kongresy až po teambuilding. V rámci neho sú obľúbenými aktivitami rafting, paintball, alebo airsoft. Ponúkame aj zájazdy na športové podujatia – futbal, hokej, F1. Ak máte sen zajazdiť si na formule 1, ani toto nie je pre nás problém. Na okruhu v Maďarsku Vám po prenajatí formuly a zaškolení môžeme tento sen splniť.

Obchodnou filozofiou VIP travel je splniť očakávania a uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Názov však neznamená, že pracujeme len pre vip klientelu, ale vyjadruje úroveň našich služieb. Snažíme sa, aby naši klienti cestovali s našou spoločnosťou pravidelne a aby sa k nám spokojní a na základe príjemných zážitkov vždy radi vracali. Pre nás je každý klient VIP -to znamená veľmi dôležitou osobou.

Veľa nezabudnuteľných zážitkov na cestách Vám praje VIP travel!

VIP Travel s.r.o
Ventúrska 20
SK-811 01 Bratislava
IČO: 35875305
IČ-DPH: SK20217889345

tel.: +421-2-5464 5154-5
fax: +421-2-5464 5156
info@viptravel.sk
www.viptravel.sk