späť

Aktuálne

Rodinný tenisový turnaj

Milé dámy, vážení páni, naše tenisové nádeje,

dovoľujeme si vás pozvať na ďalší ročník Rodinného tenisového turnaja vo štvorhre, ktorý sa uskutoční v Clube Penati  v  sobotu 24.3.2018 od  08.30 hod.

Turnaja sa zúčastní 8 prihlásených párov (členov Clubu Penati), pričom nevyhnutnou podmienkou je, aby boli hráči v priamom rodinnom vzťahu (manželia, súrodenci, rodič s dieťaťom).  V dvoch skupinách sa hrá systémom každý s každým. Všetky zápasy sa hrajú na 1 víťazný set (tie-break 7). Po zápasoch v skupinách sa vo finálovom zápase stretnú víťazi skupín.   V  zápase o 3.miesto sa stretne dvojica, ktorá skončila v skupine na 2. mieste.

Finalisti turnaja budú odmenení vecnými cenami.

Svoj záujem o účasť na turnaji potvrďte prosím na recepcii klubu osobne / telefonicky (02-6920 3611) alebo na riaditel@penati.sk

Tešíme sa na vašu účasť.

Michal Kubovčík v klube

Dámy a páni,

v piatok 23.3.2018 si do svojej talk show v Clube Penati pozval moderátor Peter Bielik populárneho slovenského herca Michala Kubovčíka.

Začíname o 18.00 v sále klubu. Účasť vašu a vašich hostí prosím nahlásiť na recepciu klubu (02/6920 3611) alebo na riaditel@penati.sk.

Ďakujeme.

Pozvánka na seminár

Dámy a páni,


Club Penati v spolupráci s Tréningovou akadémiou vás opäť pozývajú na ďalší seminár. Téma  "Prečo sa mi nedarí schudnúť?" Uskutoční sa vo štvrtok 22.3.2018 od 17.30 hod. v sále klubu. Lektor seminára Dr.Róbert Brimich (fitness a kondičný tréner, výživový poradca) s viac ako 10 ročnou praxou, sa zameria na nasledovné témy:


1. Čo do seba stravou dostávame ?
2. Dogma počítanie kalórií
3. Fakty o stravovaní, médiá verzus veda


V roku 2018 plánujeme v spolupráci s Tréningovou akadémiou Miletička, ponúknuť členom klubu cyklus prednášok a seminárov, ktorých cieľom bude získať kontrolu nad vlastným telom, zlepšiť reálne možnosti zdravého stravovania a nadobudnúť duševnú rovnováhu.

Svoju účasť s uvedením počtu zúčastnených, nahláste prosím na recepcii klubu resp. na mail: riaditel@penati.sk. Účasť je bezplatná.


Ďakujeme.

Ľadová plocha

 

Dámy a páni,

ľadová plocha v Clube Penati bola uvedená do prevádzky v utorok 26.12.2017. Nachádza sa na mieste tenisového kurtu č.3. V novej priľahlej šatni sa môžete nielen prezuť do korčúľ, ale i občerstviť sa teplými nápojmi.

Prajeme vám i vašim deťom veselé športové zážitky.

Od 1.1.2018 je voľné korčuľovanie denne v čase 9.30-17.15 hod. V nedeľu v čase 9-11 hod. prebieha výuka korčuľovania detí.

 

Kontrola vstupu do klubu

Dámy a páni,

radi by sme vás informovali, že s účinnosťou od 15.10.2017 zavádzame na hlavnom vstupnom vchode pravidlo, že Informačná služba má oprávnenie požiadať prichádzajúceho člena klubu o preukázanie svojej totožnosti (Občiansky preukaz,Vodičský preukaz...).

Ďakujeme vopred za vaše pochopenie a rešpektovanie tejto požiadavky.

Zľava výrobkov Bang&Olufsen pre členov klubnu

 

Dámy a páni,

člen Clubu Penati, spoločnosť Bang&Olufsen, ponúka 7% zľavu na svoje výrobky pre členov klubu. V prípade ak ju plánujete využiť, kontaktujte prosím riaditeľa klubu na: riaditel@penati.sk

Ďakujeme.

 

 

Výstava obrazov

Dámy a páni, milí členovia klubu. Vo foyer a Lobby bare klubu máte možnosť prezrieť si výstavu obrazov Melity Gwerk a Mariana Vida spoločne so sochami Petra Nižňanského.

Vystavené diela sú predajné. Cenník je k dispozícii na recepcii.

Stretching, Pilates, Jóga

Dámy a páni,

aktuálny rozvrh cvičení je nasledovný:

      Po: Stretching                  9.30 -10.30  (Alex)

           Latino dance             15.45 -16.45  (Sára)

 

      Ut: Vinyasa flow jóga       8.30 – 9.30  pokročilí  (Sylvia)

                                           9.30 -10.30  začiatočníci

       Štv: Stretching II New !    9.30 – 10.30  (Alex)      

       Pia: Pilates                       8.30 – 9.30 začiatočníci (Sylvia)

                                                 9.30 – 10.30 pokročilí

         So: Ranná jóga                9.00 - 10.00 ( Alex) 

 

Aplikácia Clubu Penati

Dámy a páni,

dovoľujeme si vás informovať, že sme pre vás pripravili  aplikáciu Clubu Penati. Je možné ju inštalovať na mobilné telefóny s operačným systémom  iOS a Android. K úspešnej inštalácii je potrebné, aby sme v našom Content management systeme (CMS) evidovali váš aktuálny mailový a telefonický kontakt. Ak by váš pokus o registráciu a následnú inštaláciu z App Store alebo Google Play bol neúspešný, kontaktujte prosím riaditeľa klubu (riaditel@penati.sk). Doplníme si vaše kontaktné údaje a následne si aplikáciu rýchlo a pohodlne nainštalujete.

Postup pri inštalácii:

1. Kliknite na Obchod Play (App Store) – do vyhľadávača zadajte Penati.

2. Objaví sa zelená ikonka so žltým logom CP (SCR Play) – označte ju.

3. Zvoľte ponuku „Inštalovať“, následne „Súhlasím“, začína inštalácia.

4.Zvoľte ponuku „Otvoriť“.

5. Pozor ! Zvoľte ponuku „Registrácia“ pod žltým poľom a „Prihlásiť“. Nevoľte v tomto    kroku  zadanie ID klubovej karty a Prihlásenie.   

6.Do zeleného poľa vložte ID klubovej karty, napr. 405A a zároveň váš mail. Zvoľte možnosť „Registrovať“. Na váš mail, ktorý ste uviedli  vám príde vygenerované heslo. Zadajte ho a aplikácia sa vám otvorí.

Budeme radi za vaše návrh a pripomienky k 1.verzii aplikácie (CP1.0). Našim cieľom je aplikáciu postupne rozvíjať a obohacovať ju o nové funkcionality.

 

Office 4 - nová,elegantná kancelária k vašej dispozícii

 

Dámy a páni,

v ubytovacej časti klubu na poschodí, v chodbe vedľa knižnice, sme pre vás zriadili útulnú, malú pracovňu Office 4 (kapacita 3 osoby). Môžete tu pracovať na svojom notebooku, použiť tlačiareň s pripraveným USB pripojením, využiť free wifi (router sa nachádza priamo v miestnosti). Kľúčik od pracovne Office 4 vám na požiadanie rád poskytne personál recepcie.

 

 

Členstvo v Clube Penati

Dámy a páni!

Club Penati eviduje vo svojej databáze 275 členov, právnických a fyzických osôb. Viac ako 13 ročná skúsenosť s prevádzkou nám ukázala, že tento počet členov je konečný, nebudeme ho zvyšovať. Každý zmluvný vzťah uzatvárame na obdobie 1 roka od dátumu podpisu zmluvy. Jedine v prípade, ak niekto zo súčasných členov nebude mať záujem pokračovať v ďalšom roku, nahradíme ho členom novým.

V súčasnosti evidujeme 270 členov a z tohto dôvodu môžeme do našich radov prijať 5 ďalších členov.

Pod jednou strechou ponúkame široký výber športových a relaxačných aktivít a zároveň elegantné priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských stretnutí (obchodné stretnutia, prezentácie, workshopy, oslavy jubileí, svadby až do 100 účastníkov). Stačí si pozrieť našu stránku a o pár minút viete o Clube Penati viac. Bližšie informácie o podmienkach členstva vám poskytne riaditeľ CP, Ing. Štefan Holič na nasledovných kontaktoch: e-mail: riaditel@penati.sk, tel.: 0910 555 554

Ozvite sa, radi vás privítame v kruhu našich členov.

Business breakfast & brunch v klube

 

Dámy a páni, milí členovia Clubu Penati.

radi by sme vám ponúkli možnosť  elegantnej prezentácie vašej spoločnosti, vašich výrobkov, vašich služieb  veľmi zaujímavej cieľovej skupine, členskej základni Clubu Penati.

Či už je ponuka vašej spoločnosti zameraná na koncového spotrebiteľa, alebo na firemných zákazníkov ,  Club Penati  so svojou  členskou databázou pre vás môže znamenať zaujímavú obchodnú príležitosť.

Čo konkrétne vám ponúkame ?

Ponúkame vašej spoločnosti možnosť pozvať členov Clubu Penati (zástupcov našich korporátnych členov i členov - fyzických osôb) na prezentáciu vašej spoločnosti, spojenú s  pracovnými raňajkami.

Samotná prezentácia sa na úvod môže uskutočniť v priestore spoločenskej sály, kde na veľkorozmernom plátne, s kvalitným ozvučením predstavíte hosťom svoj produkt. Následne v neformálnej atmosfére pracovných raňajok, ktoré pripravíme (v klubovej reštaurácii, resp. vo foyer) podľa vašej požiadavky, môžete získať nové kontakty, aktivujete kontakty už existujúce, môžete získať nové odporúčania pre váš biznis.

Pozvánka na pracovné raňajky bude zaslaná všetkým členom klubu mailom, bude prezentovaná na klubových nástenkách, reklamnom TV nosiči vo foyer a webovej stránke klubu. Registráciu prihlásených účastníkov zabezpečí recepcia Clubu Penati.

Ak vás naša ponuka oslovila, kontaktujte prosím riaditeľa Clubu Penati, p. Štefana Holiča (riaditel@penati.sk).

 

Golfový trenažér

Milí priaznivci golfu,

radi by sme vás informovali, že sme pre vás v klube inštalovali novo generačný profesionálny golfový trenažér GolfBlaster 3D. Na zobrazenie golfovej hry využíva tento model plnohodnotné trojrozmerné programové vybavenie. GolfBlaster 3D umožňuje zobrazenie golfových ihrísk vo vysokom rozlíšení a hráčom poskytuje vysokú úroveň reality. Tento model je doplnený o analyzátor švihu a balík funkcií pre rodinnú zábavu.

Programové vybavenie vám umožňuje zahrať si 30 golfových ihrísk z celého sveta. Vrátane ihrísk slovenských (Tále, Veľká Lomnica,Bernolákovo, Malacky), českých (Karlštejn, Kunětická Hora, M. Lázně), rakúskych (Fontana, Kitzbühl) či ihrisko Dunakiliti v Maďarsku.

Tešíme sa na vašu návštevu

Dámy a páni, milí rodičia,

obmedzte prosím pobyt svojich detí v klube v zimnom období (15.10.2017 – 1.5.2018), v súlade s klubovými pravidlami, do 19.00 hod.

Ďakujeme.

Ubytovanie v klube

Dámy a páni,

dovoľujeme si vám len pripomenúť, že Club Penati, okrem svojich business služieb a služieb športovo – relaxačných, ponúka i ubytovanie. V hotelovej časti klubu disponujeme ponukou ubytovania v piatich izbách.

Ubytovaní hostia iste ocenia kľudné a tiché prostredie mimo centra mesta.

Zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC*****

Vážení členovia, priatelia Clubu Penati.

Ako ten čas letí! Ani sme sa nenazdali a skončili ďalšie letné prázdniny. Obdobie zážitkov však zďaleka nekončí. Babie lieto je za dverami a dokáže ponúknuť priehršť nádherných zážitkov spojených s aktívnym pobytom vo farbami hýriacej prírode.

Príďte si predĺžiť leto na neďaleký zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC*****

čítať viac...


Sejf pre vás

dovoľujeme si vám ponúknuť možnosť využiť schránku v sejfe, ktorý sa nachádza pri recepcii, k bezplatnému uschovaniu vašich cenností, počas vášho pobytu v klube.

Ako tento proces prebieha?

Pripravte si prosím vašu členskú kartu a kontaktujte náš personál na recepcii. Recepčná vám odovzdá kľúčik od schránky potom, ako si poznačí vaše meno, číslo členskej karty a váš kontakt.

Následne už môžete využiť schránku k uloženiu vašich cenností. Z prevádzkových dôvodov vás žiadame, aby ste si svoje uložené cennosti vyzdvihli zo schránky pri odchode z klubu a následne odovzdali kľúč personálu recepcie.

Ďakujeme.