späť

Aktuálne

Tenisový turnaj - štvorhra

Milí tenisti,

dovoľujeme si vás pozvať na  tradičný predvianočný tenisový turnaj vo štvorhre. Uskutoční sa v Clube Penati v sobotu 15.12.2018 od 9.15 hod.na kurtoch č.1,2 v nafukovacej hale.

Turnaja sa zúčastní 8 prihlásených párov (1 hráč z páru musí byť členom klubu). Hráči budú rozdelení do 2  skupín . V skupinách sa hrá systémom každý s každým. Všetky zápasy sa hrajú na 1 víťazný set (tie-break). Po zápasoch v skupinách sa o víťazstvo v turnaji stretnú víťazi skupín. Páry z druhého miesta si zahrajú zápas o 3. miesto. Finalisti turnaja budú odmenení vecnými cenami.

Program turnaja:

09.15 - 09.25    Prezentácia hráčov, losovanie (kurt 1 )

09.30 - 13.30    Zápasy v skupinách (kurty 1,2)

13.30 - 14.30    Finále (kurt 1), zápas o 3. miesto (kurt 2)

Svoj záujem o účasť na turnaji potvrďte prosím na recepcii klubu osobne, alebo telefonicky (02-6920 3611), resp. mailom na: riaditel@penati.sk

Tešíme sa na vašu účasť.

Hotel Royal Palace ***** je novým členom Clubu Penati

Dámy a páni,
 
Club Penati získal nového, exkluzívneho člena. Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s. sa prostredníctvom svojho novootvoreného Hotela Royal Palace ***** stali našim novým členom. Rád by som nášho nového partnera predstavil našej širokej členskej základni. 
Tradícia kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach siaha až do roku 1281. Myslím si, že služby hotela Royal Palace *****  sú jedinečné v ich úrovni a komplexnosti. Hotel je zrekonštruovaný v štýle art deco a ponúka luxusné ubytovanie  a špičkovú gastronómiu. To vám však chce hotel ponúknuť až v druhej rovine.

Absolútnou dominantou hotela je balneocentrum Royal Bath s unikátnym Zlatým kúpeľom. Ten je postavený priamo na tzv. piscine - prameni termálnej liečivej minerálnej vody. Zlatý kúpeľ sa takto zaraďuje medzi rarity európskeho kúpeľníctva.
Hostia hotela v pohodlných županoch len prejdú chodbou do Balneocentra na prízemí, kde absolvujú všetky terapie a wellness procedúry, ktoré budú navrhnuté presne podľa vašich požiadaviek a odporučené po lekárskej konzultácii.

Súčasťou balneocentra je aj Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, ktorý je moderným zdravotníckym zariadením zameraným na skvalitnenie života pacientov, ktorí trpia ochoreniami srdca a ďalšími ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu. Medicínske vybavenie, ktorým inštitút disponuje, spĺňa požiadavky najvyspelejších diagnostických a rehabilitačných zariadení na svetovej úrovni.

Pre členov Clubu Penati poskytuje hotel Royal Palace *****

  • 20% zľavový bonus na všetky pultové pobyty hotela
  • GRÁTIS 1x / rok jeden diagnostický kardio balík v Inštitúte Cardiovaskulárnej Rehabilitácie INCARE

Cardio MINI – Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni – kvôli laboratórnym vyšetreniam/,

alebo Cardio BASIC - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni/,

alebo Cardio PLUS - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 7 nocí. /z toho 6 prac. dní/

Zloženie diagnostických balíkov nájdete na stránke: https://royalpalace.therme.sk/incare/#diagnosticke-baliky

Nástup na pobyt s Cardio balíkom je od Nedele do Štvrtka.

Viac info nájdete na: https://royalpalace.therme.sk/

V Hoteli Royal Palace***** na Vás čaká kráľovský zážitok !

 

 

Atraktívna ponuka Divadla Nová scéna

Buďte prví na tých najlepších miestach !
Divadlo Nová scéna (DNS) má pre členov Clubu Penati atraktívnu ponuku. Zakúpte si celosezónne svoje 2 V.I.P. miesta na každé predstavenie (DNS) na tom najvýhodnejšom mieste na prízemí a je iba na vás, komu umožníte vidieť beznádejne vypredané  muzikály Mamma Mia!, Mačky, Boyband, Rasputin. Alebo skvelé činoherné predstavenia Aj muži majú svoje dni, Pi čaj miláčik! Operetu Veselá vdova či detské predstavenia Bajaja, Šľahačková princezná a Čarodejník z krajiny OZ.
Pre členov Clubu Penati sú 2 V.I.P. miesta v cene 5000 EUR (štandardná cena je 6000 EUR).
V prípade záujmu prosím kontaktovať:
Michal Turský (projektový a marketingový riaditeľ DNS)
michal.tursky@novascena.sk
0911 047 777

Ďakujeme.

Seminár o správnom cvičení

Dámy a páni,

Club Penati v spolupráci s Tréningovou akadémiou Miletička pre vás pripravil sériu prednášok, ktorých cieľom je získať kontrolu nad vlastným telom, zlepšiť svoje stravovacie návyky a nadobudnúť tak duševnú rovnováhu.

Pokračujeme vo štvrtok, 8.11.2018 od 18.00 hod. v zasadačke Meeting room 2. Lektor prednášky, Ivan Sivák (fitness tréner a výživový poradca s dlhoročnou praxou) pohovorí na tému ako cvičiť správne a ako sa vyvarovať zbytočným zraneniam.

Ak máte pocit, že svojmu telu niečo dlhujete – príďte. Svoju účasť (je bezplatná), prosím nahlásiť na recepcii klubu, alebo mailom na riaditel@penati.sk.

Tešíme sa na vás.

Atraktívna ponuka jazdených vozidiel.

Dámy a páni,

člen Clubu Penati, spoločnosť LeasePlan, ponúka na predaj prémiový výber jazdených vozidiel po operatívnom leasingu. Kúpte si jazdené vozidlo priamo od jeho prvého majiteľa.
Aktuálnu ponuku vozidiel nájdete na :www.leaseplan.sk/page/jazdene-auta
Členovia Clubu Penati majú ako bonus nádrž zdarma !


V prípade záujmu kontaktujte: riaditel@penati.sk

Nová výstava v klube

Dámy a páni,

Club Penati v spolupráci s Ivanom Matulíkom vás pozývajú na novú výstavu obrazov vo foyer a lobby bare klubu. Máte možnosť si pozrieť diela výtvarníka Milana Herényiho.

Cenník vystavených obrazov vám bude k dispozícii na recepcii klubu.

Kontrola vstupu do klubu

Dámy a páni,

radi by sme vás informovali, že s účinnosťou od 15.10.2017 zavádzame na hlavnom vstupnom vchode pravidlo, že Informačná služba má oprávnenie požiadať prichádzajúceho člena klubu o preukázanie svojej totožnosti (Občiansky preukaz,Vodičský preukaz...).

Ďakujeme vopred za vaše pochopenie a rešpektovanie tejto požiadavky.

Zľava výrobkov Bang&Olufsen pre členov klubu.

Jarná príležitosť v Bang & Olufsen.

Jar v Bang & Olufsen, to je možnosť využiť časovo obmedzenú a pritom fantastickú ponuku: Trade in. Je to akcia, pri ktorej u nás vymeníte váš televízor za nový, s výrazným cenovým zvýhodnením.

Ponuka platí, ak nahradíte vašu existujúcu televíziu za televízor od Bang & Olufsen. BeoVision Eclipse je 4K HDR OLED televízor najvyššej kvality. Ponúkame ho vo veľkosti 55 inch, resp. 65 inch (uhlopriečka obrazovky).

Súčasťou Smart TV je bezkonkurenčne najlepší zvuk, ktorý dostanete s televízorom.

Kontaktujte nás na: bratislava@beostores.com +421 2 5464 1651.

Ďakujeme.

Stretching, Pilates, Jóga

Dámy a páni,

aktuálny rozvrh cvičení od 1.9.2018 je nasledovný:

      Po: Stretching                  9.30 -10.30  (Alex)

 

 

        Ut: Vinyasa flow jóga       8.30 – 9.30  pokročilí  (Sylvia)

                                                 9.30 -10.30  začiatočníci

        Štv: Stretching II          9.30 – 10.30  (Alex)      

        Pia: Pilates                       8.30 – 9.30 začiatočníci (Sylvia)

                                                   9.30 – 10.30 pokročilí

       So: Ranná jóga + gymnastika tváre               9.00 - 10.00 ( Alex)

 

Aplikácia Clubu Penati

Dámy a páni,

dovoľujeme si vás informovať, že sme pre vás pripravili  aplikáciu Clubu Penati. Je možné ju inštalovať na mobilné telefóny s operačným systémom  iOS a Android. K úspešnej inštalácii je potrebné, aby sme v našom Content management systeme (CMS) evidovali váš aktuálny mailový a telefonický kontakt. Ak by váš pokus o registráciu a následnú inštaláciu z App Store alebo Google Play bol neúspešný, kontaktujte prosím riaditeľa klubu (riaditel@penati.sk). Doplníme si vaše kontaktné údaje a následne si aplikáciu rýchlo a pohodlne nainštalujete.

Postup pri inštalácii:

1. Kliknite na Obchod Play (App Store) – do vyhľadávača zadajte Penati.

2. Objaví sa zelená ikonka so žltým logom CP (SCR Play) – označte ju.

3. Zvoľte ponuku „Inštalovať“, následne „Súhlasím“, začína inštalácia.

4.Zvoľte ponuku „Otvoriť“.

5. Pozor ! Zvoľte ponuku „Registrácia“ pod žltým poľom a „Prihlásiť“. Nevoľte v tomto    kroku  zadanie ID klubovej karty a Prihlásenie.   

6.Do zeleného poľa vložte ID klubovej karty, napr. 405A a zároveň váš mail. Zvoľte možnosť „Registrovať“. Na váš mail, ktorý ste uviedli  vám príde vygenerované heslo. Zadajte ho a aplikácia sa vám otvorí.

Budeme radi za vaše návrh a pripomienky k 1.verzii aplikácie (CP1.0). Našim cieľom je aplikáciu postupne rozvíjať a obohacovať ju o nové funkcionality.

 

Office 4 - nová,elegantná kancelária k vašej dispozícii

 

Dámy a páni,

v ubytovacej časti klubu na poschodí, v chodbe vedľa knižnice, sme pre vás zriadili útulnú, malú pracovňu Office 4 (kapacita 3 osoby). Môžete tu pracovať na svojom notebooku, použiť tlačiareň s pripraveným USB pripojením, využiť free wifi (router sa nachádza priamo v miestnosti). Kľúčik od pracovne Office 4 vám na požiadanie rád poskytne personál recepcie.

 

 

Členstvo v Clube Penati

Dámy a páni!

Club Penati eviduje vo svojej databáze 275 členov, právnických a fyzických osôb. Viac ako 13 ročná skúsenosť s prevádzkou nám ukázala, že tento počet členov je konečný, nebudeme ho zvyšovať. Každý zmluvný vzťah uzatvárame na obdobie 1 roka od dátumu podpisu zmluvy. Jedine v prípade, ak niekto zo súčasných členov nebude mať záujem pokračovať v ďalšom roku, nahradíme ho členom novým.

V súčasnosti evidujeme 270 členov a z tohto dôvodu môžeme do našich radov prijať 5 ďalších členov.

Pod jednou strechou ponúkame široký výber športových a relaxačných aktivít a zároveň elegantné priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských stretnutí (obchodné stretnutia, prezentácie, workshopy, oslavy jubileí, svadby až do 100 účastníkov). Stačí si pozrieť našu stránku a o pár minút viete o Clube Penati viac. Bližšie informácie o podmienkach členstva vám poskytne riaditeľ CP, Ing. Štefan Holič na nasledovných kontaktoch: e-mail: riaditel@penati.sk, tel.: 0910 555 554

Ozvite sa, radi vás privítame v kruhu našich členov.

Business breakfast & brunch v klube

 

Dámy a páni, milí členovia Clubu Penati.

radi by sme vám ponúkli možnosť  elegantnej prezentácie vašej spoločnosti, vašich výrobkov, vašich služieb  veľmi zaujímavej cieľovej skupine, členskej základni Clubu Penati.

Či už je ponuka vašej spoločnosti zameraná na koncového spotrebiteľa, alebo na firemných zákazníkov ,  Club Penati  so svojou  členskou databázou pre vás môže znamenať zaujímavú obchodnú príležitosť.

Čo konkrétne vám ponúkame ?

Ponúkame vašej spoločnosti možnosť pozvať členov Clubu Penati (zástupcov našich korporátnych členov i členov - fyzických osôb) na prezentáciu vašej spoločnosti, spojenú s  pracovnými raňajkami.

Samotná prezentácia sa na úvod môže uskutočniť v priestore spoločenskej sály, kde na veľkorozmernom plátne, s kvalitným ozvučením predstavíte hosťom svoj produkt. Následne v neformálnej atmosfére pracovných raňajok, ktoré pripravíme (v klubovej reštaurácii, resp. vo foyer) podľa vašej požiadavky, môžete získať nové kontakty, aktivujete kontakty už existujúce, môžete získať nové odporúčania pre váš biznis.

Pozvánka na pracovné raňajky bude zaslaná všetkým členom klubu mailom, bude prezentovaná na klubových nástenkách, reklamnom TV nosiči vo foyer a webovej stránke klubu. Registráciu prihlásených účastníkov zabezpečí recepcia Clubu Penati.

Ak vás naša ponuka oslovila, kontaktujte prosím riaditeľa Clubu Penati, p. Štefana Holiča (riaditel@penati.sk).

 

Golfový trenažér

Milí priaznivci golfu,

radi by sme vás informovali, že sme pre vás v klube inštalovali novo generačný profesionálny golfový trenažér GolfBlaster 3D. Na zobrazenie golfovej hry využíva tento model plnohodnotné trojrozmerné programové vybavenie. GolfBlaster 3D umožňuje zobrazenie golfových ihrísk vo vysokom rozlíšení a hráčom poskytuje vysokú úroveň reality. Tento model je doplnený o analyzátor švihu a balík funkcií pre rodinnú zábavu.

Programové vybavenie vám umožňuje zahrať si 30 golfových ihrísk z celého sveta. Vrátane ihrísk slovenských (Tále, Veľká Lomnica,Bernolákovo, Malacky), českých (Karlštejn, Kunětická Hora, M. Lázně), rakúskych (Fontana, Kitzbühl) či ihrisko Dunakiliti v Maďarsku.

Tešíme sa na vašu návštevu

Dámy a páni, milí rodičia,

obmedzte prosím pobyt svojich detí v klube v zimnom období (1.10.2018 – 1.5.2019), v súlade s klubovými pravidlami, do 19.00 hod.

Ďakujeme.

Ubytovanie v klube

Dámy a páni,

dovoľujeme si vám len pripomenúť, že Club Penati, okrem svojich business služieb a služieb športovo – relaxačných, ponúka i ubytovanie. V hotelovej časti klubu disponujeme ponukou ubytovania v piatich izbách.

Ubytovaní hostia iste ocenia kľudné a tiché prostredie mimo centra mesta.

Zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC*****

Vážení členovia, priatelia Clubu Penati.


Využite zľavnený pobyt v neďalekom zámockom hoteli CHATEAU HERÁLEC*****

čítať viac...


Sejf pre vás

dovoľujeme si vám ponúknuť možnosť využiť schránku v sejfe, ktorý sa nachádza pri recepcii, k bezplatnému uschovaniu vašich cenností, počas vášho pobytu v klube.

Ako tento proces prebieha?

Pripravte si prosím vašu členskú kartu a kontaktujte náš personál na recepcii. Recepčná vám odovzdá kľúčik od schránky potom, ako si poznačí vaše meno, číslo členskej karty a váš kontakt.

Následne už môžete využiť schránku k uloženiu vašich cenností. Z prevádzkových dôvodov vás žiadame, aby ste si svoje uložené cennosti vyzdvihli zo schránky pri odchode z klubu a následne odovzdali kľúč personálu recepcie.

Ďakujeme.