späť

Aktuálne

Letné kino v klube.

V piatok 5.6.2020 od 20.30 hod. začíname opäť s prevádzkou letného kina v klubovom amfiteátri. Pozývame výs pozrieť si americký film “Írčan” (The Irishman, 2019). Režisér Martin Scorsese, v hlavných úlohách R.De Niro, Al Pacino a J. Pesci.

Film premietame v českom znení. Svoju účasť prosím potvrdiť na: riaditel@penati.sk.

Ďakujeme.

Richard Lintner v klube.

Dámy a páni,

pozývame všetkých hokejových fanúšikov na zaujímavú besedu. Hosťom Sláva Jurka bude Richard Lintner – člen  našej zlatej hokejovej generácie.

Diskusia na tému: Reprezentačný a klubový hokej očami hráča a funkcionára Richarda Lintnera, sa uskutoční v klube vo  štvrtok 11.6.2020,  od 18.30 hod.  Srdečne vás všetkých pozývame.

Keďže je kapacita zasadacej miestnosti obmedzená, potvrďte prosím svoju účasť mailom na: riaditel@penati.sk, alebo  na recepcii klubu (0910 555 559).

Villa Penati Marbella.

V slnečnej španielskej Andalúzii, v provincii Malaga, čaká na Vás Penati Villa Marbella s nezameniteľným južanským šarmom a neodolateľnou ponukou 18 golfových ihrísk v bezprostrednej blízkosti vily. Na jedno z nich, La Quinta Golf, sa budete pozerať priamo z okien Vašej komfortnej izby, ďaľšie nájdete priamo v samotnej Marbelle ako aj na Costa del Golf - v "golfovom raji" s bohatým repertoárom rozmanitých ihrísk vzdialenom len niekoľko minút jazdy autom od Marbelly. Ide o pobrežný pás s vyše šesťdesiatkou! golfových ihrísk tiahnúci sa od najväčšieho mesta na pobreží Malagy až po baštu britského kráľovstva Gibraltar.

Plne klimatizovaná Villa Penati Marbellaje postavená na krásnom rozľahlom pozemku s orientáciou na juh, so strhujúcimi výhľadmi priamo na golfový rezort La Quinta Golf a Pico de La Goncha v pohorí Sierra Blanca. Vila sa nachádza v uzavretom rezidenčnom komplexe s 24-hodinovou strážnou službou. K dispozícii je ubytovacia kapacita pre 12 ľudí v 5-tich priestranných izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a ponúka tak hosťom potrebné súkromie. Vila je obklopená udržovanou tropickou záhradou s vyhrievaným bazénom, barbeque zónou, lehátkami na opaľovanie a samostatnou terasou, z ktorej sú úchvatné panoramatické výhľady. Všetky ďaľšie detaily o bohatej komplexnej vybavenosti vily, v rámci ktorej nechýba ani salón s krbom, nájdete na www.finestrentals.com. Využite možnosť komunikácie a rezervácie v slovenskom jazyku na: jana@finesterentals.com. K príjemným prekvapeniam pobytu celkom určite patrí bohatý Welcome Package s občerstvením ako aj atraktívny tip prenajímateľa - nočný golf v golfovom klube Dama de la Noche Golf Club vzdialenom necelých 10 minút jazdy autom od vily.

Sme presvedčení, že sa k nám budete vracať pravidelne! Budete sa oddávať nekonečným možnostiam golfu, rozmaznávať sa vynikajúcou španielskou kuchyňou a popri tom budete spoznávať samotnú kozmopolitnú Marbellu - španielsku obdobu francúzskeho Saint-Tropez. Táto obľúbená destinácia slávnych a bohatých očaruje svojim pôvabom a rafinovanou mondénnosťou. A samotná Andalúzia má pre Vás pripravené aj ďaľšie lákadlá. Atrakcie nie len pre deti ako delfinárium, motýlí park, aquaparky či safari. Milovníci pláži budú objavovať nespočetné pláže na Costa del Sol, tie rozsiahle s jemným pieskom, aj tie nenápadné, ukryté medzi skalami. Históriou dýchajú mestá Granada s palácovým komplexom Alhambra, Cádiz, Cordoba, Sevilla. V starovekej Ronde nájdete najstaršiu koridu v Španielsku. V pohorí Sierra Nevada si môžete zalyžovať na najjužnejších svahoch Európy. Navštíviť môžete unikátny Gibraltar, či neďaleký Tanger v Maroku.  

Komfortné letecké spojenie s Malagou zabezpečuje celoročne letisko Viedeň a sezónne i letisko v Bratislave. Vďaka výbornej dopravnej sieti, všetky miesta na Costa del Sol sú veľmi ľahko dostupné. Priamo z letiska v Malage sa napojíte na diaľnicu A7 lemujúcu celé pobrežie až k Algeciras-Gibraltár!

Prajeme Vám príjemný pobyt vo Villa Penati Marbella!

Prevádzka klubu bez obmedzení !

 

 

 

Dámy  a páni, milí členovia Clubu Penati.

Najnovšie Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva  nám umožňuje od stredy 3.6.2020 otvoriť všetky prevádzky a priestory klubu.

Takže budete mať k dispozícii už i všetky bazény, vírivky i wellness priestory.

Tešíme sa na vás !

 

Pozvánka na vernisáž.

Srdečne vás pozývame na vernisáž Ivany Orviskej "Farebné návraty".

Kde ? Penati Gallery

Kedy ? Vo štvrtok 25.6.2020, 18.00 hod.

Tlakomer pre vás

Dámy a páni,

viete o tom, že vysoký krvný tlak, hypertenzia je onemocnenie, ktoré nemá žiadne počiatočné prejavy ? Môže však spôsobiť fatálne príhody, ako sú napr. mozgová porážka či srdcový infarkt.

Poznáte svoje čísla? Merajte si krvný tlak pravidelne špičkovým, klinicky overeným tlakomerom OMRON. Radi vám ho, počas vášho pobytu v klube, zdarma poskytneme.

Nachádza sa na pracovisku plavčíka.

Hlavné zásady merania krvného tlaku:

 

·                odporúča sa merať si krvný tlak 3 denne – ráno, na obed a večer

·                30 minút pred meraním nejedzte, nefajčite, nepite kávu, necvičte

·                meranie opakujte 3x, smerodajný je priemer 2. a 3. merania

·                medzi meraniami počkajte 2-3 minúty

Máte záujem o členstvo v Clube Penati ?

Teraz je ten správny čas.

Club Penati eviduje vo svojej databáze 265 členov, právnických a fyzických osôb. Viac ako 15 ročná skúsenosť s prevádzkou nám ukázala, že tento počet členov je konečný, nebudeme ho zvyšovať. Každý zmluvný vzťah uzatvárame na obdobie 1 roka od dátumu podpisu zmluvy. Jedine v prípade, ak niekto zo súčasných členov nebude mať záujem pokračovať v ďalšom roku, nahradíme ho členom novým.

V súčasnosti evidujeme 260 členov a z tohto dôvodu môžeme do našich radov prijať 5 ďalších členov.

Pod jednou strechou ponúkame široký výber športových a relaxačných aktivít a zároveň elegantné priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských stretnutí (obchodné stretnutia, prezentácie, workshopy, oslavy jubileí, svadby až do 100 účastníkov). Stačí si pozrieť našu stránku a o pár minút viete o Clube Penati viac. Bližšie informácie o podmienkach členstva vám poskytne riaditeľ CP, Ing. Štefan Holič na nasledovných kontaktoch: e-mail: riaditel@penati.sk, tel.: 0910 555 554

Ozvite sa, radi vás privítame v kruhu našich členov.

Stretching, Pilates, Body-Art

Dámy a páni,

aktuálny rozvrh cvičení od 21.5.2020:

 

      Ut: Yoga, Pilates                 10.30 -12.00  (Sylvia)

   Ut: Body art                        16.30 – 17.15  (Lucia)

     Str: Yoga, Pilates                  11.45 -13.15  (Sylvia)                              

      Štv: Body art                 16.00 – 16.45  (Lucia)      

  
       So: Body Art                  11.00 -11.45  (Lucia) 

Cvičte online na: www.fitlovin.sk s Luciou Peciarovou

 

Automatický externý defibrilátor

Dámy a páni,

staráme sa o to, aby váš pobyt v Club Penati bol nielen príjemný, ale I bezpečný. V týchto dňoch sme  zakúpilil do svojej výbavy Automatický externý defibrillator (AED, LIFEPAK CR Plus). Je to zariadenie, určené na použitie laikmi pri kardiopulmonálnej resuscitácii. Jednoduchými hlasovými pokynmi vedie záchrancu pri používaní. Po priložení 2 elektród na hrudník postihnutého (ten musí byť v bezvedomí a bez známok dýchania), automaticky zisťuje prítomnosť poruchy srdcového rytmu vyžadujúceho defibriláciu a aplikuje defibrilačný výboj.

AED je pri zástave srdca kľúčovým momentom ovplyvňujúcim záchranu života. Nachádza sa na pracovisku plavčíka pri vnútornom bazéne.

Používanie mobilov vo wellness

Dámy a páni,

radi by sme vás zdvorilo požiadali o rešpektovanie zákazu používania mobilných telefónov vo všetkých wellness prevádzkach klubu.

V poslednom období registrujeme trend, kedy sú mobilné telefóny, na naše prekvapenie, často používané v priestore, ktorý je určený výhradne k oddychu.

Používanie mobilného telefónu vyrušuje hovorom oddychujúcich hostí. Tým, že sú mobilné telefóny vybavené fotoaparátom, pôsobí nevhodne ich používanie v diskrétnom prostredí wellness prevádzok.

Ďakujeme vám za rešpektovanie našej požiadavky.

Hotel Royal Palace ***** je novým členom Clubu Penati

Dámy a páni,
 
Club Penati získal nového, exkluzívneho člena. Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s. sa prostredníctvom svojho novootvoreného Hotela Royal Palace ***** stali našim novým členom. Rád by som nášho nového partnera predstavil našej širokej členskej základni. 
Tradícia kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach siaha až do roku 1281. Myslím si, že služby hotela Royal Palace *****  sú jedinečné v ich úrovni a komplexnosti. Hotel je zrekonštruovaný v štýle art deco a ponúka luxusné ubytovanie  a špičkovú gastronómiu. To vám však chce hotel ponúknuť až v druhej rovine.

Absolútnou dominantou hotela je balneocentrum Royal Bath s unikátnym Zlatým kúpeľom. Ten je postavený priamo na tzv. piscine - prameni termálnej liečivej minerálnej vody. Zlatý kúpeľ sa takto zaraďuje medzi rarity európskeho kúpeľníctva.
Hostia hotela v pohodlných županoch len prejdú chodbou do Balneocentra na prízemí, kde absolvujú všetky terapie a wellness procedúry, ktoré budú navrhnuté presne podľa vašich požiadaviek a odporučené po lekárskej konzultácii.

Súčasťou balneocentra je aj Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, ktorý je moderným zdravotníckym zariadením zameraným na skvalitnenie života pacientov, ktorí trpia ochoreniami srdca a ďalšími ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu. Medicínske vybavenie, ktorým inštitút disponuje, spĺňa požiadavky najvyspelejších diagnostických a rehabilitačných zariadení na svetovej úrovni.

Pre členov Clubu Penati poskytuje hotel Royal Palace *****

  • 20% zľavový bonus na všetky pultové pobyty hotela
  • GRÁTIS 1x / rok jeden diagnostický kardio balík v Inštitúte Cardiovaskulárnej Rehabilitácie INCARE

Cardio MINI – Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni – kvôli laboratórnym vyšetreniam/,

alebo Cardio BASIC - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni/,

alebo Cardio PLUS - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 7 nocí. /z toho 6 prac. dní/

Zloženie diagnostických balíkov nájdete na stránke: https://royalpalace.therme.sk/incare/#diagnosticke-baliky

Nástup na pobyt s Cardio balíkom je od Nedele do Štvrtka.

Viac info nájdete na: https://royalpalace.therme.sk/

V Hoteli Royal Palace***** na Vás čaká kráľovský zážitok !

 

 

Atraktívna ponuka jazdených vozidiel.

Dámy a páni,

člen Clubu Penati, spoločnosť LeasePlan, ponúka na predaj prémiový výber jazdených vozidiel po operatívnom leasingu. Kúpte si jazdené vozidlo priamo od jeho prvého majiteľa.
Aktuálnu ponuku vozidiel nájdete na :www.leaseplan.sk/page/jazdene-auta
Členovia Clubu Penati majú ako bonus nádrž zdarma !


V prípade záujmu kontaktujte: riaditel@penati.sk

Kontrola vstupu do klubu

Dámy a páni,

radi by sme vás informovali, že Informačná služba na hlavnom vstupe, resp. klubový prevádzkar  (-ka) majú oprávnenie požiadať prichádzajúceho člena klubu o preukázanie svojej totožnosti (Občiansky preukaz,Vodičský preukaz...).

Ďakujeme vopred za vaše pochopenie a rešpektovanie tejto požiadavky.

Aplikácia Clubu Penati

Dámy a páni,

dovoľujeme si vás informovať, že sme pre vás pripravili  aplikáciu Clubu Penati. Je možné ju inštalovať na mobilné telefóny s operačným systémom  iOS a Android. K úspešnej inštalácii je potrebné, aby sme v našom Content management systeme (CMS) evidovali váš aktuálny mailový a telefonický kontakt. Ak by váš pokus o registráciu a následnú inštaláciu z App Store alebo Google Play bol neúspešný, kontaktujte prosím riaditeľa klubu (riaditel@penati.sk). Doplníme si vaše kontaktné údaje a následne si aplikáciu rýchlo a pohodlne nainštalujete.

Postup pri inštalácii:

1. Kliknite na Obchod Play (App Store) – do vyhľadávača zadajte Penati.

2. Objaví sa zelená ikonka so žltým logom CP (SCR Play) – označte ju.

3. Zvoľte ponuku „Inštalovať“, následne „Súhlasím“, začína inštalácia.

4.Zvoľte ponuku „Otvoriť“.

5. Pozor ! Zvoľte ponuku „Registrácia“ pod žltým poľom a „Prihlásiť“. Nevoľte v tomto    kroku  zadanie ID klubovej karty a Prihlásenie.   

6.Do zeleného poľa vložte ID klubovej karty, napr. 405A a zároveň váš mail. Zvoľte možnosť „Registrovať“. Na váš mail, ktorý ste uviedli  vám príde vygenerované heslo. Zadajte ho a aplikácia sa vám otvorí.

Budeme radi za vaše návrh a pripomienky k 1.verzii aplikácie (CP1.0). Našim cieľom je aplikáciu postupne rozvíjať a obohacovať ju o nové funkcionality.

 

Business breakfast & brunch v klube

 

Dámy a páni, milí členovia Clubu Penati.

radi by sme vám ponúkli možnosť  elegantnej prezentácie vašej spoločnosti, vašich výrobkov, vašich služieb  veľmi zaujímavej cieľovej skupine, členskej základni Clubu Penati.

Či už je ponuka vašej spoločnosti zameraná na koncového spotrebiteľa, alebo na firemných zákazníkov ,  Club Penati  so svojou  členskou databázou pre vás môže znamenať zaujímavú obchodnú príležitosť.

Čo konkrétne vám ponúkame ?

Ponúkame vašej spoločnosti možnosť pozvať členov Clubu Penati (zástupcov našich korporátnych členov i členov - fyzických osôb) na prezentáciu vašej spoločnosti, spojenú s  pracovnými raňajkami.

Samotná prezentácia sa na úvod môže uskutočniť v priestore spoločenskej sály, kde na veľkorozmernom plátne, s kvalitným ozvučením predstavíte hosťom svoj produkt. Následne v neformálnej atmosfére pracovných raňajok, ktoré pripravíme (v klubovej reštaurácii, resp. vo foyer) podľa vašej požiadavky, môžete získať nové kontakty, aktivujete kontakty už existujúce, môžete získať nové odporúčania pre váš biznis.

Pozvánka na pracovné raňajky bude zaslaná všetkým členom klubu mailom, bude prezentovaná na klubových nástenkách, reklamnom TV nosiči vo foyer a webovej stránke klubu. Registráciu prihlásených účastníkov zabezpečí recepcia Clubu Penati.

Ak vás naša ponuka oslovila, kontaktujte prosím riaditeľa Clubu Penati, p. Štefana Holiča (riaditel@penati.sk).

 


Golfový trenažér

Milí priaznivci golfu,

radi by sme vás informovali, že sme pre vás v klube inštalovali novo generačný profesionálny golfový trenažér GolfBlaster 3D. Na zobrazenie golfovej hry využíva tento model plnohodnotné trojrozmerné programové vybavenie. GolfBlaster 3D umožňuje zobrazenie golfových ihrísk vo vysokom rozlíšení a hráčom poskytuje vysokú úroveň reality. Tento model je doplnený o analyzátor švihu a balík funkcií pre rodinnú zábavu.

Programové vybavenie vám umožňuje zahrať si 30 golfových ihrísk z celého sveta. Vrátane ihrísk slovenských (Tále, Veľká Lomnica,Bernolákovo, Malacky), českých (Karlštejn, Kunětická Hora, M. Lázně), rakúskych (Fontana, Kitzbühl) či ihrisko Dunakiliti v Maďarsku.

Tešíme sa na vašu návštevuDámy a páni, milí rodičia,

obmedzte prosím pobyt svojich detí v klube v letnom období (1.5.2019 – 1.10.2019), v súlade s klubovými pravidlami, do 20.00 hod.

Ďakujeme.


Ubytovanie v klube

Dámy a páni,

dovoľujeme si vám len pripomenúť, že Club Penati, okrem svojich business služieb a služieb športovo – relaxačných, ponúka i ubytovanie. V hotelovej časti klubu disponujeme ponukou ubytovania v piatich izbách.

Ubytovaní hostia iste ocenia kľudné a tiché prostredie mimo centra mesta.


Zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC*****

Vážení členovia, priatelia Clubu Penati.


Využite zľavnený pobyt v neďalekom zámockom hoteli CHATEAU HERÁLEC*****

čítať viac...


 

 Sejf pre vás

dovoľujeme si vám ponúknuť možnosť využiť schránku v sejfe, ktorý sa nachádza pri recepcii, k bezplatnému uschovaniu vašich cenností, počas vášho pobytu v klube.

Ako tento proces prebieha?

Pripravte si prosím vašu členskú kartu a kontaktujte náš personál na recepcii. Recepčná vám odovzdá kľúčik od schránky potom, ako si poznačí vaše meno, číslo členskej karty a váš kontakt.

Následne už môžete využiť schránku k uloženiu vašich cenností. Z prevádzkových dôvodov vás žiadame, aby ste si svoje uložené cennosti vyzdvihli zo schránky pri odchode z klubu a následne odovzdali kľúč personálu recepcie.

Ďakujeme.