späť

Aktuálne

Letné kino.

Dámy a páni,

pozvánka do letného kina v Clube Penati.

V piatok 23.8.2019 večer od 20.40 hod., vám  v klubovom  amfiteátri  premietneme americký film „Walk the line“ (J.Phoenix, oscarová K.Whiterspoon, 2005).  

Film premietame v českom znení. Vstup je zdarma. Keďže je kapacita nášho amfiteátra limitovaná, nahláste prosím svoju účasť na recepcii klubu.

Ďakujeme.

Nové náramky v šatniach

Dámy a páni,

radi by sme vás informovali, že od pondelka 11.3.2019 sme pristúpili k vydávaniu nových náramkov od skriniek v šatniach. Pánske majú farbu modrú, dámske farbu červenú. Náramky nie sú označené číslom skrinky. Po ich priložení k čítačke v šatni, vám systém sám vygeneruje a určí číslo voľnej skrinky.

K zmene systému, na ktorý ste už boli zvyknutí sme žiaľ pristúpiť museli. Náš dodávateľ, spoločnosť KasComp nás informoval, že individuálne zámky, ktoré sme používali doposiaľ, sa už nevyrábajú. A keďže sa nám po rokoch používania začali kaziť, nemali sme možnosť nahrádzať ich zámkami novými.

Veríme, že si na nový systém prideľovania skriniek rýchlo zvyknete.

Rekonštrukcia reštaurácie.

Dámy a páni,

radi by sme vás informovali, že klubová Reštaurácia prebehla kompletnou rekonštrukciou. Veríme, že sa vám jej dizajn bude páčiť a že vám v nej bude chutiť minimálne tak ako doteraz. Kolektív nášho šéfkuchára pre vás práve pripravil kompletne nový jedálny lístok, vrátane chutného sezónneho "Street food menu". Bližšie info nájdete v záložke Stravovanie-Jedálny lístok.

Prajeme vám dobrú chuť!

 

Automatický externý defibrilátor

Dámy a páni,

staráme sa o to, aby váš pobyt v Club Penati bol nielen príjemný, ale I bezpečný. V týchto dňoch sme  zakúpilil do svojej výbavy Automatický externý defibrillator (AED, LIFEPAK CR Plus). Je to zariadenie, určené na použitie laikmi pri kardiopulmonálnej resuscitácii. Jednoduchými hlasovými pokynmi vedie záchrancu pri používaní. Po priložení 2 elektród na hrudník postihnutého (ten musí byť v bezvedomí a bez známok dýchania), automaticky zisťuje prítomnosť poruchy srdcového rytmu vyžadujúceho defibriláciu a aplikuje defibrilačný výboj.

AED je pri zástave srdca kľúčovým momentom ovplyvňujúcim záchranu života. Nachádza sa na pracovisku plavčíka pri vnútornom bazéne.

Používanie mobilov vo wellness

Dámy a páni,

radi by sme vás zdvorilo požiadali o rešpektovanie zákazu používania mobilných telefónov vo všetkých wellness prevádzkach klubu.

V poslednom období registrujeme trend, kedy sú mobilné telefóny, na naše prekvapenie, často používané v priestore, ktorý je určený výhradne k oddychu.

Používanie mobilného telefónu vyrušuje hovorom oddychujúcich hostí. Tým, že sú mobilné telefóny vybavené fotoaparátom, pôsobí nevhodne ich používanie v diskrétnom prostredí wellness prevádzok.

Ďakujeme vám za rešpektovanie našej požiadavky.

Hotel Royal Palace ***** je novým členom Clubu Penati

Dámy a páni,
 
Club Penati získal nového, exkluzívneho člena. Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s. sa prostredníctvom svojho novootvoreného Hotela Royal Palace ***** stali našim novým členom. Rád by som nášho nového partnera predstavil našej širokej členskej základni. 
Tradícia kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach siaha až do roku 1281. Myslím si, že služby hotela Royal Palace *****  sú jedinečné v ich úrovni a komplexnosti. Hotel je zrekonštruovaný v štýle art deco a ponúka luxusné ubytovanie  a špičkovú gastronómiu. To vám však chce hotel ponúknuť až v druhej rovine.

Absolútnou dominantou hotela je balneocentrum Royal Bath s unikátnym Zlatým kúpeľom. Ten je postavený priamo na tzv. piscine - prameni termálnej liečivej minerálnej vody. Zlatý kúpeľ sa takto zaraďuje medzi rarity európskeho kúpeľníctva.
Hostia hotela v pohodlných županoch len prejdú chodbou do Balneocentra na prízemí, kde absolvujú všetky terapie a wellness procedúry, ktoré budú navrhnuté presne podľa vašich požiadaviek a odporučené po lekárskej konzultácii.

Súčasťou balneocentra je aj Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, ktorý je moderným zdravotníckym zariadením zameraným na skvalitnenie života pacientov, ktorí trpia ochoreniami srdca a ďalšími ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu. Medicínske vybavenie, ktorým inštitút disponuje, spĺňa požiadavky najvyspelejších diagnostických a rehabilitačných zariadení na svetovej úrovni.

Pre členov Clubu Penati poskytuje hotel Royal Palace *****

  • 20% zľavový bonus na všetky pultové pobyty hotela
  • GRÁTIS 1x / rok jeden diagnostický kardio balík v Inštitúte Cardiovaskulárnej Rehabilitácie INCARE

Cardio MINI – Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni – kvôli laboratórnym vyšetreniam/,

alebo Cardio BASIC - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni/,

alebo Cardio PLUS - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 7 nocí. /z toho 6 prac. dní/

Zloženie diagnostických balíkov nájdete na stránke: https://royalpalace.therme.sk/incare/#diagnosticke-baliky

Nástup na pobyt s Cardio balíkom je od Nedele do Štvrtka.

Viac info nájdete na: https://royalpalace.therme.sk/

V Hoteli Royal Palace***** na Vás čaká kráľovský zážitok !

 

 

Atraktívna ponuka jazdených vozidiel.

Dámy a páni,

člen Clubu Penati, spoločnosť LeasePlan, ponúka na predaj prémiový výber jazdených vozidiel po operatívnom leasingu. Kúpte si jazdené vozidlo priamo od jeho prvého majiteľa.
Aktuálnu ponuku vozidiel nájdete na :www.leaseplan.sk/page/jazdene-auta
Členovia Clubu Penati majú ako bonus nádrž zdarma !


V prípade záujmu kontaktujte: riaditel@penati.sk

Nová výstava v klube

 

Dámy a páni,

Club Penati v spolupráci s Ivanom Matulíkom a Umeleckou Besedou Slovenska, vás pozývajú na novú výstavu obrazov v priestore foyer a Penati Gallery (na poschodí). Tentokrát to bude výber z maliarskej tvorby akademického maliara, doc. Stanislava Harangoza. Výstava bude sprístupnená vo štvrtok, 18.4.2019.
Cenník vystavených diel vám bude k dispozícii na recepcii.
Prajeme príjemný kultúrny zážitok.

Kontrola vstupu do klubu

Dámy a páni,

radi by sme vás informovali, že s účinnosťou od 15.10.2017 zavádzame na hlavnom vstupnom vchode pravidlo, že Informačná služba má oprávnenie požiadať prichádzajúceho člena klubu o preukázanie svojej totožnosti (Občiansky preukaz,Vodičský preukaz...).

Ďakujeme vopred za vaše pochopenie a rešpektovanie tejto požiadavky.

Zľava výrobkov Bang&Olufsen pre členov klubu.

Jarná príležitosť v Bang & Olufsen.

Jar v Bang & Olufsen, to je možnosť využiť časovo obmedzenú a pritom fantastickú ponuku: Trade in. Je to akcia, pri ktorej u nás vymeníte váš televízor za nový, s výrazným cenovým zvýhodnením.

Ponuka platí, ak nahradíte vašu existujúcu televíziu za televízor od Bang & Olufsen. BeoVision Eclipse je 4K HDR OLED televízor najvyššej kvality. Ponúkame ho vo veľkosti 55 inch, resp. 65 inch (uhlopriečka obrazovky).

Súčasťou Smart TV je bezkonkurenčne najlepší zvuk, ktorý dostanete s televízorom.

Kontaktujte nás na: bratislava@beostores.com +421 2 5464 1651.

Ďakujeme.

Stretching, Pilates, Jóga

Dámy a páni,

aktuálny rozvrh cvičení na mesiace júl - august 2019 je nasledovný:

      Po: Stretching                  9.30 -10.30  (Alex)

            Štv: Stretching II          9.30 – 10.30  (Alex)      

           Pia: Pilates                       8.30 – 9.30 začiatočníci (Sylvia)

                                                   9.30 – 10.30 pokročilí

   

 

Aplikácia Clubu Penati

Dámy a páni,

dovoľujeme si vás informovať, že sme pre vás pripravili  aplikáciu Clubu Penati. Je možné ju inštalovať na mobilné telefóny s operačným systémom  iOS a Android. K úspešnej inštalácii je potrebné, aby sme v našom Content management systeme (CMS) evidovali váš aktuálny mailový a telefonický kontakt. Ak by váš pokus o registráciu a následnú inštaláciu z App Store alebo Google Play bol neúspešný, kontaktujte prosím riaditeľa klubu (riaditel@penati.sk). Doplníme si vaše kontaktné údaje a následne si aplikáciu rýchlo a pohodlne nainštalujete.

Postup pri inštalácii:

1. Kliknite na Obchod Play (App Store) – do vyhľadávača zadajte Penati.

2. Objaví sa zelená ikonka so žltým logom CP (SCR Play) – označte ju.

3. Zvoľte ponuku „Inštalovať“, následne „Súhlasím“, začína inštalácia.

4.Zvoľte ponuku „Otvoriť“.

5. Pozor ! Zvoľte ponuku „Registrácia“ pod žltým poľom a „Prihlásiť“. Nevoľte v tomto    kroku  zadanie ID klubovej karty a Prihlásenie.   

6.Do zeleného poľa vložte ID klubovej karty, napr. 405A a zároveň váš mail. Zvoľte možnosť „Registrovať“. Na váš mail, ktorý ste uviedli  vám príde vygenerované heslo. Zadajte ho a aplikácia sa vám otvorí.

Budeme radi za vaše návrh a pripomienky k 1.verzii aplikácie (CP1.0). Našim cieľom je aplikáciu postupne rozvíjať a obohacovať ju o nové funkcionality.

 

Členstvo v Clube Penati

Dámy a páni!

Club Penati eviduje vo svojej databáze 275 členov, právnických a fyzických osôb. Viac ako 14 ročná skúsenosť s prevádzkou nám ukázala, že tento počet členov je konečný, nebudeme ho zvyšovať. Každý zmluvný vzťah uzatvárame na obdobie 1 roka od dátumu podpisu zmluvy. Jedine v prípade, ak niekto zo súčasných členov nebude mať záujem pokračovať v ďalšom roku, nahradíme ho členom novým.

V súčasnosti evidujeme 270 členov a z tohto dôvodu môžeme do našich radov prijať 5 ďalších členov.

Pod jednou strechou ponúkame široký výber športových a relaxačných aktivít a zároveň elegantné priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských stretnutí (obchodné stretnutia, prezentácie, workshopy, oslavy jubileí, svadby až do 100 účastníkov). Stačí si pozrieť našu stránku a o pár minút viete o Clube Penati viac. Bližšie informácie o podmienkach členstva vám poskytne riaditeľ CP, Ing. Štefan Holič na nasledovných kontaktoch: e-mail: riaditel@penati.sk, tel.: 0910 555 554

Ozvite sa, radi vás privítame v kruhu našich členov.

Business breakfast & brunch v klube

 

Dámy a páni, milí členovia Clubu Penati.

radi by sme vám ponúkli možnosť  elegantnej prezentácie vašej spoločnosti, vašich výrobkov, vašich služieb  veľmi zaujímavej cieľovej skupine, členskej základni Clubu Penati.

Či už je ponuka vašej spoločnosti zameraná na koncového spotrebiteľa, alebo na firemných zákazníkov ,  Club Penati  so svojou  členskou databázou pre vás môže znamenať zaujímavú obchodnú príležitosť.

Čo konkrétne vám ponúkame ?

Ponúkame vašej spoločnosti možnosť pozvať členov Clubu Penati (zástupcov našich korporátnych členov i členov - fyzických osôb) na prezentáciu vašej spoločnosti, spojenú s  pracovnými raňajkami.

Samotná prezentácia sa na úvod môže uskutočniť v priestore spoločenskej sály, kde na veľkorozmernom plátne, s kvalitným ozvučením predstavíte hosťom svoj produkt. Následne v neformálnej atmosfére pracovných raňajok, ktoré pripravíme (v klubovej reštaurácii, resp. vo foyer) podľa vašej požiadavky, môžete získať nové kontakty, aktivujete kontakty už existujúce, môžete získať nové odporúčania pre váš biznis.

Pozvánka na pracovné raňajky bude zaslaná všetkým členom klubu mailom, bude prezentovaná na klubových nástenkách, reklamnom TV nosiči vo foyer a webovej stránke klubu. Registráciu prihlásených účastníkov zabezpečí recepcia Clubu Penati.

Ak vás naša ponuka oslovila, kontaktujte prosím riaditeľa Clubu Penati, p. Štefana Holiča (riaditel@penati.sk).

 


Golfový trenažér

Milí priaznivci golfu,

radi by sme vás informovali, že sme pre vás v klube inštalovali novo generačný profesionálny golfový trenažér GolfBlaster 3D. Na zobrazenie golfovej hry využíva tento model plnohodnotné trojrozmerné programové vybavenie. GolfBlaster 3D umožňuje zobrazenie golfových ihrísk vo vysokom rozlíšení a hráčom poskytuje vysokú úroveň reality. Tento model je doplnený o analyzátor švihu a balík funkcií pre rodinnú zábavu.

Programové vybavenie vám umožňuje zahrať si 30 golfových ihrísk z celého sveta. Vrátane ihrísk slovenských (Tále, Veľká Lomnica,Bernolákovo, Malacky), českých (Karlštejn, Kunětická Hora, M. Lázně), rakúskych (Fontana, Kitzbühl) či ihrisko Dunakiliti v Maďarsku.

Tešíme sa na vašu návštevuDámy a páni, milí rodičia,

obmedzte prosím pobyt svojich detí v klube v zimnom období (1.10.2018 – 1.5.2019), v súlade s klubovými pravidlami, do 19.00 hod.

Ďakujeme.


Ubytovanie v klube

Dámy a páni,

dovoľujeme si vám len pripomenúť, že Club Penati, okrem svojich business služieb a služieb športovo – relaxačných, ponúka i ubytovanie. V hotelovej časti klubu disponujeme ponukou ubytovania v piatich izbách.

Ubytovaní hostia iste ocenia kľudné a tiché prostredie mimo centra mesta.


Zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC*****

Vážení členovia, priatelia Clubu Penati.


Využite zľavnený pobyt v neďalekom zámockom hoteli CHATEAU HERÁLEC*****

čítať viac...


 

 Sejf pre vás

dovoľujeme si vám ponúknuť možnosť využiť schránku v sejfe, ktorý sa nachádza pri recepcii, k bezplatnému uschovaniu vašich cenností, počas vášho pobytu v klube.

Ako tento proces prebieha?

Pripravte si prosím vašu členskú kartu a kontaktujte náš personál na recepcii. Recepčná vám odovzdá kľúčik od schránky potom, ako si poznačí vaše meno, číslo členskej karty a váš kontakt.

Následne už môžete využiť schránku k uloženiu vašich cenností. Z prevádzkových dôvodov vás žiadame, aby ste si svoje uložené cennosti vyzdvihli zo schránky pri odchode z klubu a následne odovzdali kľúč personálu recepcie.

Ďakujeme.