späť

Zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC*****


Príďte na neďaleký zámocký hotel CHATEAU HERÁLEC***** situovaný v lone malebnej Vysočiny.

Po necelej hodinke jazdy autom z Brna po diaľnici D1 sa ocitnete v úplne inom svete. V ňom dominuje nádherný romantický zámok, ktorý sa po náročnej rekonštrukcii premenil na päťhviezdičkový butikový hotel. Pripravte sa na dychberúce scenérie okolitej prírody. Babie leto aj samotná jeseň tu má neobyčajné čaro a ponúka rozmanité možnosti aktívneho oddychu. Na zámku sú pre Vás pripravené kvalitné bicykle, vybavenie pre nordic walking, k dispozícii je Vám aj zámocký kabriolet a to všetko v cene ubytovania. Navštívte stránku www.chateauheralec.com a prelistujte si “Knihu zážitkov”, ktorá je inšpiráciou pre Váš aktívny pobyt na zámku a prostredníctvom virtuálnych prehliadok si vyberte niektorú z unikátnych zámockých izieb či apartmánov.

Individuálni hostia - členovia Clubu Penati - majú možnosť využiť mimoriadnu 15% zľavu na ubytovanie. Podotýkame, že zľava sa uplatňuje z plnej ceny ubytovania a nie je možné ju kombinovať s inou zľavou. Každý hosť/člen Clubu Penati si odnesie zo zámku aj sladký darček zo zámockej “Gourmet Collection”. Pobyt na CHATEAU HERÁLEC***** si môžete objednať na: reception@chateauheralec.com, nezabudnite prosím uviesť svoje meno a číslo členskej karty Clubu Penati.

Exkluzívne priestory zámku s prvotriednym reštauračným a gastronomickým zázemím sú vhodnou alternatívou pre business rokovania, off site meetingy, pracovné obedy a večere ako aj spoločenské akcie a firemné eventy. Pre firmy a organizácie – členov Clubu Penati - ponúka CHATEAU HERÁLEC***** zvýhodnené podmienky pre organizáciu firemných akcií a spoločenských podujatí.

V prípade záujmu kontaktujte: kasperova@chateauheralec.com. Ak uvažujete o exkluzívnom darčeku pre Vašich rodinných príslušníkov, priateľov či obchodných partnerov, určite neprehliadnite našu bohatú ponuku darčekových certifikátov vytvorených pre rôzne príležitosti.

V CHATEAU HERÁLEC***** sa tešíme na Vašu návštevu!


Kontakty

CHATEAU HERÁLEC, Boutique Hotel & Club Resort *****
Herálec 1, 582 55 HERÁLEC

General Manager:     PhDr. Alexandra Kasperová, MBA
e-mail: kasperova@chateauheralec.com
Tel: CZE: +420 725 499 811
Tel: SVK: +421 911 705 253
Reception:     e-mail: reception@chateauheralec.com
Tel: +420 569 669 111 / +420 734 822 640
Fax: +420 569 669 150