späť

Detský program

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedeľa, 29.11. od 11.00 hod.

Kino v klube - Snežný chlapec

Pozývame našich malých divákov na príbeh o vzácnom priateľstve. Mladé dievča Yi objaví na streche svojho domu mladého Yettiho. Nazve ho Everest a to je práve miesto, kam by sa snežný chlapec rád vrátil. Premietame na veľkoplošnom plátne s kino ozvučením.

 

Nedeľa, 6.12. od 11.00 hod.

Divadlo pod hríbikom - Zázračný lekár

V Kráľovstve, do ktorého zablúdi na svojich cestách šikovný mládenec majú všetci len jednu starosť.  Ako pomôcť urodzenej  princeznej v jej trápení. Princezná dostala všetko čo si zažiadala, ale jedného dňa ochorela na zvláštnu chorobu. Vyliečiť ju nevedel žiadny lekár. Až jedného dňa - ale to nám už rozpovie rozprávka sama. A keďže je dnes sviatok svätého Mikuláša, iste sa príde pozrieť i na deti v klube.

 

Nedeľa, 13.12. od 11.00 hod.

Divadlo KaSia – Snehuliačky Mily a Lily

Zimná rozprávka o tom, že byť iným, či odlišným, vôbec nemusí byť zvláštne. Vtipný príbeh dvoch snehových sestier s peknými pesničkami.

 

Nedeľa, 20.12. od 11.00 hod.

Divadlo Žihadlo –  Snehuliačkovci

Vlado Zetek ponúka deťom zimnú rozprávku - veselý a napínavý príbeh  jednej snehuliackej  rodinky,  plný snehu, spevu, šantenia a nehy.

 

Nedeľa 27.12.  od 11.00 hod.

Kino v klube – Ježko Sonic 

Superrýchly modrý ježko Sonic patrí medzi najväčšie videoherné legendy. A pretože o legendách sa natáčajú filmy, vznikla komédia, v ktorej bude hlavný hrdina Sonic neustále unikať pred neúnavným prenasledovateľom Doktorom Robotnikom rýchlosťou blesku. Premietame na veľkoplošnom plátne s kino ozvučením.