back

Currently

Club Penati v plnej prevádzke. Vrátane wellness.

Dámy a páni,

od pondelka 17.5.2021 máte možnosť využiť v klube všetky prevádzky a zariadenia. Otvárame saunový svet, Family i Business relax centre. Sauny, vírivky, masáže.

Takto je prevádzka klubu opäť kompletná.

Tešíme sa spolu s vami !

Detský camp

Dámy  a páni, milí členovia Clubu Penati,

dovoľujeme si vás informovať, že po výbornej skúsenosti z minulých rokov , bude v Clube Penati v priebehu mesiacov júl  a august  prebiehať detský prázdninový camp, do ktorého môžete prihlásiť svoje deti. Camp bude organizovaný v týždennom cykle (Po – Pia, 9.00-16.45), v cca 8-10 člennej skupine detí, v nasledovných 2 termínoch: 5.7. – 9.7.2021 a 9.8. - 13.8.2021

Aké sú podmienky účasti vášho dieťaťa v campe Clubu Penati ?

1.            Veková hranica 6-12 rokov

2.            Uhradenie týždenného poplatku vo výške 200 € / osoba

3.            Prihlásenie dieťaťa (-tí) na: riaditel@penati.sk

Čo týždenný poplatok 200 € zahŕňa ?

1.            Strava (desiata, obed, olovrant) a výdatný pitný režim v priebehu celého dňa

2.            Športový inštruktor +  2 animátori (sú s deťmi počas celého ich pobytu)

3.            jeden ½ denný výlet

Ako bude vyzerať „pracovný deň“ v campe ?

9.00                 príchod detí do klubu, ich prevzatie animátorom na recepcii

9.30–10.30        1. Športový tréning (tenis, loptové hry, ping-pong, bedminton, súťaže)

10.30-10.50      desiata

10.55-11.55      2. Športový tréning (plávanie - učím sa základom, zdokonaľujem si techniku)

12.10-13.00      Obed + aktívna siesta

13.15-16.15      Tvorivé dielne / kúpanie (v prípade slnečného počasia)

16.15-16.30      Olovrant, vyhodnotenie dňa – čo sme sa dnes naučili

16.30-16.45      Príchod rodičov, recepcia

 

Stretching, Pilates, Body-Art aktuálne.

Cvičte online na: www.fitlovin.sk s Luciou Peciarovou. Skupinové i individuálne hodiny cez Zoom. Viac info na 0907 132 462, lucia.peciarova@gmail.com.

Sylvia Kniežová ponúka možnosť zakúpenia online cvičenia pilates a yoga na YouTube privát. Viac info na 0905 226 894.

S účinnosťou od 19.4.2021 opäť rozbiehame kolektívne cvičenia v klube. Cvičí sa zatiaľ len vonku. V nasledovných termínoch:

Ut: Body art            16.30 – 17.30  (Lucia) 

Pia: Joga, Pilates     10.00 – 12.00  (Sylvia)

So:  Body art            09.30 – 10.30  (Lucia) 

 

 

Pozvánka na besedu.

 

Dámy a páni,

pozývame všetkých hokejových fanúšikov na zaujímavú besedu. Hosťom Sláva Jurka bude Ľubomír Višňovský –  člen našej zlatej hokejovej generácie.

Diskusia o práve skončených MS, o Ľubošovej kariére a slovenskom hokeji, sa uskutoční v utorok 29.6.2021,  od 18.00 hod. v sále Clubu Penati. Srdečne vás všetkých pozývame.

Keďže je kapacita zasadacej miestnosti obmedzená, potvrďte prosím svoju účasť mailom na: riaditel@penati.sk, alebo  na recepcii klubu (02/6920 3611).

 

Villa Penati Marbella.

 

V slnečnej španielskej Andalúzii, v provincii Malaga, čaká na Vás Penati Villa Marbella s nezameniteľným južanským šarmom a neodolateľnou ponukou 18 golfových ihrísk v bezprostrednej blízkosti vily. Na jedno z nich, La Quinta Golf, sa budete pozerať priamo z okien Vašej komfortnej izby, ďaľšie nájdete priamo v samotnej Marbelle ako aj na Costa del Golf - v "golfovom raji" s bohatým repertoárom rozmanitých ihrísk vzdialenom len niekoľko minút jazdy autom od Marbelly. Ide o pobrežný pás s vyše šesťdesiatkou! golfových ihrísk tiahnúci sa od najväčšieho mesta na pobreží Malagy až po baštu britského kráľovstva Gibraltar.

Plne klimatizovaná Villa Penati Marbellaje postavená na krásnom rozľahlom pozemku s orientáciou na juh, so strhujúcimi výhľadmi priamo na golfový rezort La Quinta Golf a Pico de La Goncha v pohorí Sierra Blanca. Vila sa nachádza v uzavretom rezidenčnom komplexe s 24-hodinovou strážnou službou. K dispozícii je ubytovacia kapacita pre 12 ľudí v 5-tich priestranných izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a ponúka tak hosťom potrebné súkromie. Vila je obklopená udržovanou tropickou záhradou s vyhrievaným bazénom, barbeque zónou, lehátkami na opaľovanie a samostatnou terasou, z ktorej sú úchvatné panoramatické výhľady. Všetky ďaľšie detaily o bohatej komplexnej vybavenosti vily, v rámci ktorej nechýba ani salón s krbom, nájdete na www.finestrentals.com. Využite možnosť komunikácie a rezervácie v slovenskom jazyku na: jana@finesterentals.com. K príjemným prekvapeniam pobytu celkom určite patrí bohatý Welcome Package s občerstvením ako aj atraktívny tip prenajímateľa - nočný golf v golfovom klube Dama de la Noche Golf Club vzdialenom necelých 10 minút jazdy autom od vily.

Sme presvedčení, že sa k nám budete vracať pravidelne! Budete sa oddávať nekonečným možnostiam golfu, rozmaznávať sa vynikajúcou španielskou kuchyňou a popri tom budete spoznávať samotnú kozmopolitnú Marbellu - španielsku obdobu francúzskeho Saint-Tropez. Táto obľúbená destinácia slávnych a bohatých očaruje svojim pôvabom a rafinovanou mondénnosťou. A samotná Andalúzia má pre Vás pripravené aj ďaľšie lákadlá. Atrakcie nie len pre deti ako delfinárium, motýlí park, aquaparky či safari. Milovníci pláži budú objavovať nespočetné pláže na Costa del Sol, tie rozsiahle s jemným pieskom, aj tie nenápadné, ukryté medzi skalami. Históriou dýchajú mestá Granada s palácovým komplexom Alhambra, Cádiz, Cordoba, Sevilla. V starovekej Ronde nájdete najstaršiu koridu v Španielsku. V pohorí Sierra Nevada si môžete zalyžovať na najjužnejších svahoch Európy. Navštíviť môžete unikátny Gibraltar, či neďaleký Tanger v Maroku.  

Komfortné letecké spojenie s Malagou zabezpečuje celoročne letisko Viedeň a sezónne i letisko v Bratislave. Vďaka výbornej dopravnej sieti, všetky miesta na Costa del Sol sú veľmi ľahko dostupné. Priamo z letiska v Malage sa napojíte na diaľnicu A7 lemujúcu celé pobrežie až k Algeciras-Gibraltár!

Prajeme Vám príjemný pobyt vo Villa Penati Marbella!

https://bookings.finestrentals.com/rentals/villa-la-quinta-villa-penati-314227.html

 

 

Tenisový turnaj v štvorhre

Milí tenisti,

dovoľujeme si vás pozvať na  tenisový turnaj vo štvorhre. Uskutoční sa v Clube Penati v sobotu 26.6.2021 od 10.00 hod.na kurtoch č.1,2.

Turnaja sa zúčastní 8 prihlásených párov (každý hráč z páru musí byť členom klubu). Hrať budeme systémom „každý s každým“ na 1 set (no advantage). Víťazi turnaja budú odmenení vecnými cenami.

Program turnaja:

10.00 - 10.15  Prezentácia hráčov losovanie zápasov

10.15 - 14.15  Zápasy v skupinách (kurty 1,2)

14.20 - 14.30  Vyhodnotenie turnaja

Svoj záujem o účasť na turnaji potvrďte prosím na recepcii klubu osobne, alebo telefonicky (02-6920 3611), resp. mailom na: riaditel@penati.sk

Tešíme sa na vašu účasť.

Coworking meets leisure

 

 

Uplynulý rok zmenil pracovné prostredie a dynamiku v mnohých firmách, ľudia sa začali viac stretávať v malých skupinách a preferovane vonku. Pracovať, premýšľať a tvoriť spolu v peknej prírode uprostred mesta so skvelým zázemím  priateľského servisu môžete v Bratislave naozaj len v klube Penati. Naše klubovne a rokovacie salóniky už poznáte /to keby bolo chladno, alebo by zapršalo/, ale celý rozľahlý park nad bazénmi sme pokryli wifi signálom . Tak, aby ste mohli so svojimi kolegami nerušene a s veľkou mierou intimity pracovať, rušiť Vás bude snáď len zpev vátkov zo susedného lesa. Na kopec pri altánku Vám vieme priviesť aj malé občerstvenie,  ponúka sa aj možnosť pretiahnuť si telo krátkou prechádzkou k reštaurácii, kde sa náš tým o Vás rád postará. V prípade záujmu o tento nový formát kontaktujte prosím: prevadzkar@penati.sk riaditel@penati.sk.

Dakujeme.

 

 

Máte záujem o členstvo v Clube Penati ?

Teraz je ten správny čas.

Club Penati eviduje vo svojej databáze 265 členov, právnických a fyzických osôb. Viac ako 16 ročná skúsenosť s prevádzkou nám ukázala, že tento počet členov je konečný, nebudeme ho zvyšovať. Každý zmluvný vzťah uzatvárame na obdobie 1 roka od dátumu podpisu zmluvy. Jedine v prípade, ak niekto zo súčasných členov nebude mať záujem pokračovať v ďalšom roku, nahradíme ho členom novým.

V súčasnosti evidujeme 260 členov a z tohto dôvodu môžeme do našich radov prijať 5 ďalších členov.

Pod jednou strechou ponúkame široký výber športových a relaxačných aktivít a zároveň elegantné priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských stretnutí (obchodné stretnutia, prezentácie, workshopy, oslavy jubileí, svadby až do 100 účastníkov). Stačí si pozrieť našu stránku a o pár minút viete o Clube Penati viac. Bližšie informácie o podmienkach členstva vám poskytne riaditeľ CP, Ing. Štefan Holič na nasledovných kontaktoch: e-mail: riaditel@penati.sk, tel.: 0910 555 554

Ozvite sa, radi vás privítame v kruhu našich členov.

Automated external defibrillator

Ladies and Gentlemen,

while your stay in the Club, we take care of your comfort and safety as well.

That is why we have bought Automated external defibrillator (AED, LIFEPAK CR Plus). Featuring the same advanced technology trusted by emergency medical professionals—yet simple to use—the fully-automatic LIFEPAK CR® Plus AED is designed specifically for the first person to respond to a victim of sudden cardiac arrest.

AED is located at the Life guard station by the indoor pool.

 

Mobile phone using in wellness

Ladies and Gentlemen,

we kindly ask you to refrain from mobile phone using in wellness Club areas. Mobile phone talking may disturb surrounding guests. As far are the mobile phones equipped with camera, it is not polite to use it discreet wellness areas.

We appreciate your understanding.

Hotel Royal Palace ***** is new Club Penati member !

Dámy a páni,
 
Club Penati získal nového, exkluzívneho člena. Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s. sa prostredníctvom svojho novootvoreného Hotela Royal Palace ***** stali našim novým členom. Rád by som nášho nového partnera predstavil našej širokej členskej základni. 
Tradícia kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach siaha až do roku 1281. Myslím si, že služby hotela Royal Palace *****  sú jedinečné v ich úrovni a komplexnosti. Hotel je zrekonštruovaný v štýle art deco a ponúka luxusné ubytovanie  a špičkovú gastronómiu. To vám však chce hotel ponúknuť až v druhej rovine.

Absolútnou dominantou hotela je balneocentrum Royal Bath s unikátnym Zlatým kúpeľom. Ten je postavený priamo na tzv. piscine - prameni termálnej liečivej minerálnej vody. Zlatý kúpeľ sa takto zaraďuje medzi rarity európskeho kúpeľníctva.
Hostia hotela v pohodlných županoch len prejdú chodbou do Balneocentra na prízemí, kde absolvujú všetky terapie a wellness procedúry, ktoré budú navrhnuté presne podľa vašich požiadaviek a odporučené po lekárskej konzultácii.

Súčasťou balneocentra je aj Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, ktorý je moderným zdravotníckym zariadením zameraným na skvalitnenie života pacientov, ktorí trpia ochoreniami srdca a ďalšími ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu. Medicínske vybavenie, ktorým inštitút disponuje, spĺňa požiadavky najvyspelejších diagnostických a rehabilitačných zariadení na svetovej úrovni.

Pre členov Clubu Penati poskytuje hotel Royal Palace *****

  • 20% zľavový bonus na všetky pultové pobyty hotela
  • GRÁTIS 1x / rok jeden diagnostický kardio balík v Inštitúte Cardiovaskulárnej Rehabilitácie INCARE

Cardio MINI – Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni – kvôli laboratórnym vyšetreniam/,

alebo Cardio BASIC - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 5 nocí /z toho 4 pracovné dni/,

alebo Cardio PLUS - Podmienkou je prenocovanie v hoteli Royal Palace na min. 7 nocí. /z toho 6 prac. dní/

Zloženie diagnostických balíkov nájdete na stránke: https://royalpalace.therme.sk/incare/#diagnosticke-baliky

Nástup na pobyt s Cardio balíkom je od Nedele do Štvrtka.

Viac info nájdete na: https://royalpalace.therme.sk/

V Hoteli Royal Palace***** na Vás čaká kráľovský zážitok !

 

 

Premium used cars offer

Ladies and Gentlemen,

LeasePlan company, Club Penati member, presents the offer of premium used car sale, returned  after operational leasing.
For current offer go to:www.leaseplan.sk/page/jazdene-auta
Free full tank of gas for Clubu Penati members !


More information at: riaditel@penati.sk

Club ID checking

Ladies and Gentlemen,

pls be informed, that from  the year 2017, we havel introduce new Club rule at the main entrance. The main gate staff and Club operational manager will be authorized to ask you present some Identification card, within your membership card.

Thank you in advance for your cooperation in following the rule.

Club Penati application available

Ladies and Gentlemen,

brand new Club Penati application is available for all club members. App can be installed on iOS and Android operational systems. We need to add your actual mail and mobile phone No altogether with your club card No to Content Management System (CMS), for proper app installation. If you fail on installation from App Store or Google Play, contact Club Director (riaditel@penati.sk) please. We will add all necessary data to our CMS and afterwards you install the application fast and easy.

 How to install the App:

1. Click to Google Play /App Store – add Penati to browser

2. Green Icon CP (SCR Play) will appear– tap on it

3. Tap on “Install”, then on „I agree“, installation starting

4. Tap on „Open“

5. Attention! Tap on „Registration“ below yellow „Log in“. Do not tap on “ID club card” or “Log in” while this step.

6. Enter your ID club card No (e.g. 405A) and your e-mail. Afterwards tap on yellow „Registration“. You will receive the password on your e-mail soon. Enter the password and the App will be displayed.

Any comments in order to improve the App performance are welcome. We intend to develop more features there, in a short future.

 

Business breakfast & brunch v klube

Ladies and Gentlemen,

we offer you the chance to present your products, services to very attractive target group, to Club Penati members (corporate and private persons as well).

What exactly do we offer?

Club Penati food and beverage team will organize Business breakfast & brunch in Club Penati for your business partners. At the same time, also Club Penati members can be invited for this event.

We will prepare the Congress hall for your presentation, at the beginning. The large scale screen, projection, sounds system with the hand microphones. After the presentation you can discuss with the guests while having business breakfast in the Foyer or Club Restaurant.

The invitation for the Business breakfast will be sent by an e-mail to all Club Penati members, will be announced at the Club bulletin boards, will be presented at TV screen in the Foyer, and will be visible at Club web page and Club application. The registration of participants will provide Club Penati Reception.

Should you interested in organizing Business breakfast & brunch in Club Penati, please refer to Mr. Stefan Holic, Club Penati Director (riaditel@penati.sk).

 

 

Golf Simulator

Dear golfers,

we are pleased to inform you, that the GolfBlaster 3D Golf system, equipped with the latest indoor Golf Simulator technology, has just been installed in Club Penati. GolfBlaster 3D use a great new graphics engine reproducing golf courses in a high resolution, with ultimate level of reality. This simulator provides also detailed swing analysis. Because of golf for children, mini golf and demolition golf options, provides the fun for whole family.

You can play 30 golf courses all over the world. Including Slovak courses (Tále, V.Lomnica, Bernolákovo, Malacky), Czech courses (Karlštejn, Kunětická hora, M.Lázně), Austrian courses (Fontana, Kitzbühl) or Hungarian Dunakiliti course.

We look forward to seeing you.

Ladies and Gentlemen, dear parents,

pls limit the stay of your children in the Club during the Winter season (1.10.2020 - 1.5.2021) to 7 p.m. Thank you for your understanding.

Accommodation

Ladies and Gentlemen,

we remind you kindly, that Club Penati, in addition of business and sport & relax services, offers the accommodation as well. We will be pleased to provide our five suites to your business partners or family friends.

They would appreciate a quiet and calm environment, away from busy downtown.

Castle hotel CHATEAU HERÁLEC*****

Dear members, friends of the Penati Club,


Come to the castle hotel CHATEAU HERALEC*****

read more...