back

Sunday children events

 

 

Nedeľa 31.5.  od 11.00 hod.

Divadlo KaSia – Zajko Fajko a Hadík Vadík

Zajko Fajko je usilovný záhradkár a stará sa o svoje kvietky. Preto ho neteší, ak mu niekto behá, tancuje a či spí na lúke. A keď sa doplazí hadík Vadík, ktorému všetko vadí, a nechce odísť, stane sa nešťastie a hadík je zranený. Nájde sa medzi divákmi „kvalifikovaný“ doktor, aby hadíka vyliečil a priateľstvo hadíka a zajka obnovil?

 

 

Nedeľa 7.6.  od 11.00 hod.

Tvorivé dielne – Veselé kravaty

Konečne sme sa dočkali. Pozývame našich malých návštevníkov na ďalšie stretnutie s dievčatami z našich dielní. Aby sme občas potešili i našich tatinov, vyrobíme im dnes krásne farebné kravaty.

 

Nedeľa 14.6. od 11.00 hod.

Divadlo Žihadlo – Zajko Lajko

Hlavný hrdina, malý lesný i poľný zajac Ľudovít, zvaný Lajko, je veľmi zvedavý a učenlivý. A tak mu jeho kamaráti, zvieratká zo záhoráckeho lesa medzi Malackami a Rohožníkom, lesa plného zvierat a aj hubárov z celého kraja, žaba, ježko a sova približujú ako taký život v lese vyzerá.

 

Nedeľa 21.6.  od 11.00 hod.

Divadlo KaSia – Zajko a časostroj

Zajko Fajko má trápenie - nie je pre svoju zajačicu dosť šikovný. Z  lásky k svojej žienke ide požiadať vedkyne Katrinu a Silvu Silvastein o prístroj, ktorý mu pomôže plniť priania svojej zajačice. Následne sa však s kamarátom hadíkom ocitnú na dobrodružnej výprave do budúcnosti a sveta robotov.

 

Nedeľa 28.6.  od 11.00 hod.

Kino v klube – Leví kráľ

Pozývame vás do kina. Dnes to bude nové spracovanie príbehu z africkej savany. Malý Simba sa musí pripraviť na náročnú úlohu Levieho kráľa. Zvládne ju ? Premietame na veľkoplošnom plátne s kino ozvučením.