späť

Business

Business služby v Clube Penati „Do Clubu Penati za prácou i odpočinkom”

Milé dámy a páni, vážení členovia Clubu Penati,

dovoľujem si vám v priebehu už 12. roka prevádzky Clubu Penati ponúknuť jeho business priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských podujatí.

Pripájam niekoľko argumentov, prečo si myslíme, že Club Penati je k organizovaniu školení, seminárov, workshopov, prezentácií, obchodných stretnutí priam ideálne miesto a môže vám v tomto smere ušetriť vaše finančné prostriedky:

Parkovanie zdarma (kapacita 130 miest). Všetci účastníci akcie pohodlne zaparkujú na priestrannom parkovisku priamo pred hlavnou budovou. Pri organizovaní akejkoľvek firemnej akcie v meste musí vaša spoločnosť preplácať náklady na parkovanie vašich zamestnancov. Pri súčasných hodinových cenách v centre Bratislavy (od 1 € /hod.) sa jedná o pomerne vysokú sumu. Napr. pri akcii trvajúcej 5 hodín, 1 zamestnanec zaplatí 5 € , čím len za parkovanie 100 účastníkov ušetríte 500 €.

Nájom priestorov je v Clube Penati z titulu vášho členstva zdarma. Pri porovnaní s nájmom podobných konferenčných priestorov (napr. Hotel Carlton, Crown Plaza) pri organizovaní akcie nad 50 hostí ušetríte len na nájomnom približne 300 € denne.

Logistika akcie je veľmi komfortná. Priamo oproti konferenčnej sále sa cez foyer dostanete do reštaurácie. Vo foyer vám pripravíme ponuku cofee breakov, v reštaurácii sa účastníci vašej akcie môžu občerstviť v obednom čase ponukou bufetových stolov. Občerstvenie účastníkov akcie pripravíme presne podľa vašich požiadaviek.

Ponúkame konferenčnú sálu (kapacita kinosedenie 160 hostí, kaviarenské sedenie 100 hostí), Meeting room 2 (kapacita 20 hostí), Knižnica (kapacita 20 hostí), Meeting room 1 (kapacita 12 hostí), Klubovňa s krbom (kapacita 14 hostí), Office 2 (kapacita 7 hostí) a Tichá klubovňa s krbom (kapacita 6 hostí), dve pracovne vybavené PC s tlačiarňou. Z uvedeného vyplýva, že účastníci akcie sa môžu rozdeliť na viac pracovných skupín a pracovať separátne.

Technické zabezpečenie objednanej akcie zosúladíme s vašimi požiadavkami. Vo všetkých miestnostiach klubu je WiFi pripojenie na internet zdarma, na požiadanie zabezpečíme zdarma i káblové pripojenie na internet (2 Mb/s). Na požiadanie vám zabezpečíme ozvučenie konferenčného priestoru, technické zabezpečenie tlmočníckych služieb, zdarma projekciu na veľkorozmerné plátno (2,25x2 m), flipcharty alebo magnetické tabule sú samozrejmosťou. V klubovni, v Office 2, v knižnici a v Meeting room 1 sú vám k dispozícii smart TV Samsung (uhlopriečka 48 inch), ktoré je možné prepojiť s vašim notebookom pomocou kábla s redukciou HDMI/VGA.

Ubytovanie (Bed & breakfast) lektorom alebo účastníkom akcie vieme zabezpečiť v 5 komfortne vybavených apartmánoch za priaznivú cenu 100 € za noc. Ubytovaný hosť iste ocení kľudné a tiché prostredie i to, že má právo využiť všetky športovo relaxačné prevádzky klubu v cene izby. Pri dlhodobejšom ubytovaní ponúkame zvýhodnenú cenu izby.

Dámy a páni,
do skorého videnia v klube.

S úctou,
Ing. Štefan Holič
riaditeľ Clubu Penati