späť

Šport

Prevádzková doba všetkých športových a relaxačných zariadení je denne 7:00 – 22:00 hod.

Žiadame Vás, aby ste pri návšteve športových a relaxačných prevádzok rešpektovali doporučené pravidlá vstupu a používania týchto zariadení.


Fitness centrum

V športovej časti na prvom poschodí CP je členom a návštevníkom klubu k dispozícii Fitness centrum vybavené športovým zariadením firmy Techno-gym a Life fitness. Náš personál v centre Vám pri cvičení rád poskytne odbornú pomoc alebo inštruktáž. Vstup deti do 12 rokov je z bezpečnostných dôvodov zakázaný. Radi vám taktiež, v prípade vášho záujmu, sprostredkujeme osobného trénera.


Squash, riccochet

V športovej časti na prízemí je Vám k dispozícii squashový a riccochetový kurt. Pre prípadnú rezerváciu alebo záujem o zapožičanie športového náradia (rakety), kontaktujte prosím recepciu. Po ukončení športovej aktivity nechajte prosím zapožičané náradie na športovisku. Na recepcii máte možnosť si zakúpiť squashové loptičky (so žltým, modrým i červeným označením).


Tenis

V exteriérovej časti klubu sú Vám k dispozícii 4 tenisové kurty s povrchom umelá tráva a v interiérovej časti vo viacúčelovej športovej hale 1 tenisový kurt s povrchom Taraflex. Pre prípadnú rezerváciu alebo záujem o zapožičanie športového náradia (rakety kontaktujte prosím recepciu.Tu si zároveň máte možnosť zakúpiť tenisové lopty.


Stolný tenis

V priestore kurtu ricochet je vám k dispozícii stolný tennis. Pre prípadnú rezerváciu stola a zapožičanie športového náradia (rakety a loptička), kontaktujte prosím recepciu alebo priamo náš personál vo fitness.


Loptové hry

Pre kolektívy alebo jednotlivcov je k dispozícii viacúčelová športová hala s povrchom Taraflex. Tu je možné hrať tenis, bedminton, basketbal. Rezerváciu vám potvrdí recepcia klubu.


Golf

Hráčom golfu, ale i tým, ktorí sa rozhodli s týmto športom začať, ponúkame možnosť využitia nášho 3D golfového trenažéru. Nachádza sa v športovej časti komplexu, na poschodí, vedľa fitness. Náš kvalifikovaný personál Vám rád pomôže pri obsluhe tohto zariadenia resp. vám rád zapožičia sadu palíc. Golfové loptičky si môžete zakúpiť na recepcii. V prípade Vášho záujmu o rezerváciu, kontaktujte prosím recepciu.


Sezónne bazény

V exteriérovej časti klubu sa nachádzajú 2 sezónne bazény a detský bazén. Prevádzka sezónnych bazénov s terasou začína 10. mája a končí 20. septembra. Eventuálne rozšírenie alebo skrátenie prevádzky závisí od aktuálnych poveternostných podmienok. „Rodinný“ bazén s terasou pri Beach bare je k dispozícii všetkým návštevníkom. K „Plaveckému“ bazénu, umiestnenom na kopčeku nad tenisovými kurtmi, je vstup umožnený len osobám starším 21 rokov.


Ľadová plocha

V zimnom období, od 26. 12. do 15. 3. (v závislosti od klimatických podmienok) je všetkým návštevníkom klubu k dispozícii krytá ľadová plocha (36 m x 18 m) s umelým chladením. V priľahlej vyhrievanej šatni sa môžete prezuť do korčuľ, oddýchnuť si, alebo sa občerstviť teplou kávou a čajom.


V prípade Vášho záujmu Vám personál recepcie sprostredkuje službu športového inštruktora. Túto službu odporúčame objednať minimálne 24 hodín vopred.

Aktuálne sadzby športových inštruktorov:

Inštruktor golfu 40 €
Inštruktor tenisu 15 €
Inštruktor squashu, riccochetu 15 €