Boris Hanečka v Clube Penati

Pozývame vás na módnu prehliadku.

Dámy a páni,

radi by sme Vás pozvali na výnimočný večer. Vo štvrtok 21.10.2021 od 19.00 hod. v klube privítame jedného z najúspešnejších módnych tvorcov a stálicu slovenskej fashion scény  Borisa Hanečku. Jeho návrhy siahajú od plesových rób až po  divadelné kostýmy pre Štátnu operu v Prahe. Borisova tvorba je v dobrom slova zmysle opulentná a v práci s líniou a siluetou v každom detaile podčiarkuje silu ženy.
V profilovom rozhovore s Oliverom Filanom budete mať možnosť bližšie spoznať vývoj,  proces tvorby i inšpirácie módneho dizajnéra.
Vyvrcholením večera bude veľká módna show, na ktorej sa predstaví až štyridsať modelov. Okrem výberu doterajšej tvorby, budeme mať možnosť pozrieť si i úplne  novú kolekciu značky BH. Táto bude po prvý krát verejne prezentovaná len týždeň pred našou prehliadkou.
Obrazy Soni Michalákovej, ktoré vznikali v priamej komunikácii s pripravovanou novou kolekciu, budú súčasťou scenérie prehliadky.

Srdečne vás všetkých pozývame.
Dress code: Casual, black colour preferred.
Keďže kapacita spoločenskej sály klubu je limitovaná, svoju účasť (v režime držiteľ karty +1 hosť) prosím potvrďte mailom na: gasko@penati.sk, resp. na recepcii klubu (02/6920 3611).
Ďakujeme vám.