SWEET.TV pre členov klubu

Viac ako 145 kanálov a 1000 filmov zdarma.

SWEЕT.TV – Moderné online kino, ktoré sledujú milióny
SWEЕT.TV je popredná streamovacia služba, ktorá poskytuje slovenským divákom prístup k viac ako 145 kanálom, 1000+ filmom, animovaným filmom a premiéram od top spoločností ako sú Disney, Sony, Paramount a mnohých ďalších.                         Napriek tomu, že aplikácia SWEET.TV pôsobí na slovenskom trhu len tri roky, stala sa lídrom v poskytovaní služieb vďaka svojim kvalitným službám, rozmanitému obsahu a  zameraním sa na potreby zákazníkov.
Záruka vrátenia peňazí ! Ak predplatné zrušíte do 14 dní, SWEET.TV vám vráti celú sumu predplatného.
Bez papierových zmlúv ! SWEET.TV si váži váš čas a preto zjednodušil registráciu na pár klikov bez zdĺhavých formulárov a zadávaní osobných údajov.
Bez záväzkov !  Predplatné je bez dlhodobých záväzkov a môžete ho kedykoľvek zrušiť .
1 predplatné = 3 adresy ! Zdieľajte svoje SWEET.TV predplatné s rodinou bez extra poplatkov a pripojte svoj domov, domácnosť svojich rodičov alebo chalupu.
Premiéry hneď po uvedení v kinách! Sledujte nové filmy Disney, Sony , Paramount a iné s rodinou, alebo s priateľmi bez kupovania lístkov.
Aby sa naši partneri presvedčili o kvalite SWEET.TV, spoločnosť ponúka bezplatný prístup k najväčšiemu mesačnému predplatnému balíku pomocou promo kódu :  PENATI
Kód sa aktivuje nasledovne – Po registrácii na SWEET TV prejdite do menu ,kde nájdete “Promo code “. Po otvorení stránky vložte kod : PENATI  A kliknite na aktivovať .
Prajeme vám príjemné sledovanie