Villa Penati Marbella

V slnečnej španielskej Andalúzii, v provincii Malaga, čaká na Vás Penati Villa Marbella s nezameniteľným južanským šarmom a neodolateľnou ponukou 18 golfových ihrísk v bezprostrednej blízkosti vily.

Na jednom z nich, La Quinta Golf, sa budete pozerať priamo z okien Vašej komfortnej izby, ďaľšie nájdete priamo v samotnej Marbelle ako aj na Costa del Golf - v "golfovom raji" s bohatým repertoárom rozmanitých ihrísk vzdialenom len niekoľko minút jazdy autom od Marbelly. Ide o pobrežný pás s vyše šesťdesiatkou! golfových ihrísk tiahnúci sa od najväčšieho mesta na pobreží Malagy až po baštu britského kráľovstva Gibraltar.

Plne klimatizovaná Villa Penati Marbellaje postavená na krásnom rozľahlom pozemku s orientáciou na juh, so strhujúcimi výhľadmi priamo na golfový rezort La Quinta Golf a Pico de La Goncha v pohorí Sierra Blanca. Vila sa nachádza v uzavretom rezidenčnom komplexe s 24-hodinovou strážnou službou. K dispozícii je ubytovacia kapacita pre 12 ľudí v 5-tich priestranných izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a ponúka tak hosťom potrebné súkromie. Vila je obklopená udržovanou tropickou záhradou s vyhrievaným bazénom, barbeque zónou, lehátkami na opaľovanie a samostatnou terasou, z ktorej sú úchvatné panoramatické výhľady. Všetky ďaľšie detaily o bohatej komplexnej vybavenosti vily, v rámci ktorej nechýba ani salón s krbom, nájdete na www.finestrentals.com.  K príjemným prekvapeniam pobytu celkom určite patrí bohatý Welcome Package s občerstvením ako aj atraktívny tip prenajímateľa - nočný golf v golfovom klube Dama de la Noche Golf Club vzdialenom necelých 10 minút jazdy autom od vily.

Sme presvedčení, že sa k nám budete vracať pravidelne! Budete sa oddávať nekonečným možnostiam golfu, rozmaznávať sa vynikajúcou španielskou kuchyňou a popri tom budete spoznávať samotnú kozmopolitnú Marbellu - španielsku obdobu francúzskeho Saint-Tropez. Táto obľúbená destinácia slávnych a bohatých očaruje svojim pôvabom a rafinovanou mondénnosťou. A samotná Andalúzia má pre Vás pripravené aj ďaľšie lákadlá. Atrakcie nie len pre deti ako delfinárium, motýlí park, aquaparky či safari. Milovníci pláži budú objavovať nespočetné pláže na Costa del Sol, tie rozsiahle s jemným pieskom, aj tie nenápadné, ukryté medzi skalami. Históriou dýchajú mestá Granada s palácovým komplexom Alhambra, Cádiz, Cordoba, Sevilla. V starovekej Ronde nájdete najstaršiu koridu v Španielsku. V pohorí Sierra Nevada si môžete zalyžovať na najjužnejších svahoch Európy. Navštíviť môžete unikátny Gibraltar, či neďaleký Tanger v Maroku.  

Komfortné letecké spojenie s Malagou zabezpečuje celoročne letisko Praha, Viedeň a sezónne i letisko v Bratislave. Vďaka výbornej dopravnej sieti, všetky miesta na Costa del Sol sú veľmi ľahko dostupné. Priamo z letiska v Malage sa napojíte na diaľnicu A7 lemujúcu celé pobrežie až k Algeciras-Gibraltár!

Rezervujte si svoje ubytovanie už teraz. Ponúkame ubytovanie v cene už od 40EUR/osoba pri maximálnej kapacite 12 osôb. Pre bližšie informácie o konkrétnej cene a dostupných termínoch kontaktujte prosím: karolina.kasperova@penati.sk

Prajeme Vám príjemný pobyt vo Villa Penati Marbella!