Do Clubu Penati za prácou i odpočinkom

Business

Milé dámy a páni, vážení členovia Clubu Penati,
dovoľujem si vám ponúknuť jeho business priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských podujatí.

„Pripájam niekoľko argumentov, prečo si myslíme, že Club Penati je k organizovaniu školení, seminárov, workshopov, prezentácií, obchodných stretnutí priam ideálne miesto.

Parkovanie zdarma (kapacita 130 miest). Všetci účastníci akcie pohodlne zaparkujú na priestrannom parkovisku priamo pred hlavnou budovou. 

Nájom konferenčných priestorov je v Clube Penati z titulu vášho členstva zdarma. Pri porovnaní s nájmom podobných konferenčných priestorov, organizovaných mimo priestorov vašej spoločnosti, ušetríte.

Logistika akcie je veľmi komfortná. Priamo oproti konferenčnej sále sa cez foyer dostanete do reštaurácie. Vo foyer vám pripravíme ponuku cofee breakov, v reštaurácii sa účastníci vašej akcie môžu občerstviť v obednom čase ponukou bufetových stolov. Občerstvenie účastníkov akcie pripravíme presne podľa vašich požiadaviek.

Ponúkame konferenčnú sálu (kapacita kinosedenie 150 hostí, kaviarenské sedenie 100 hostí), Meeting room 2 (kapacita 20 hostí), Knižnica (kapacita 20 hostí), Meeting room 1 (kapacita 12 hostí), Klubovňa s krbom (kapacita 14 hostí), Office 2 (kapacita 7 hostí) a Tichá klubovňa s krbom (kapacita 6 hostí), dve pracovne vybavené PC s tlačiarňou. Z uvedeného vyplýva, že účastníci akcie sa môžu rozdeliť na viac pracovných skupín a pracovať separátne.

Technické zabezpečenie objednanej akcie zosúladíme s vašimi požiadavkami. Vo všetkých miestnostiach klubu je WiFi pripojenie na internet zdarma, na požiadanie zabezpečíme zdarma i káblové pripojenie na internet (optický kábel s rýchlosťou 50 Mbit/sek.). Na požiadanie vám zabezpečíme ozvučenie konferenčného priestoru, technické zabezpečenie tlmočníckych služieb, zdarma projekciu na veľkorozmerné plátno (2,25x2 m), flipcharty alebo magnetické tabule sú samozrejmosťou. V Office 2 a v knižnici je vám k dispozícii smart TV (uhlopriečka 48 inch), ktorý je možné prepojiť s vašim notebookom HDMI pripojením.

Ubytovanie lektorom alebo účastníkom akcie vieme zabezpečiť v 5 komfortne vybavených apartmánoch za priaznivú cenu 100 € za noc. Ubytovaný hosť iste ocení kľudné a tiché prostredie i to, že má právo využiť všetky športovo relaxačné prevádzky klubu v cene izby“.