Casa Penati

Navštívte Marbellu v Andalúzii.

V slnečnej španielskej Marbelle je členom Clubu Penati, za zvýhodnených podmienok (10% zľava z ceny pobytu), k dispozícii Casa Penati.
Casa Penati sa nachádza v jednej z najprestížnejších oblastí celej Európy, v lokalite  Zlatá míľa v Marbella Mar, len 100 m od piesočnej pláže Casablanca. Je to novo zrekonštruovaná nehnuteľnosť, ktorá sa vyznačuje vkusom a sofistikovanosťou na celkovej ploche 230 m². Pojme až desať hostí v luxuse 5 spální a 3 kúpeľní. Na prízemí sa vchádza do priestrannej a príjemnej obývacej izby, ktorá plynule prechádza do kuchyne a na terasu  s výhľadom na more a okolité hory. Očarujúca terasa nabáda na trávenie teplých dní a krásnych večerov vonku s posedením, jedálenským kútom a grilom.  Súkromný bazén ponúka osviežujúcu oázu, ideálnu na osvieženie počas teplých slnečných dní a večerov.
Hostia v Casa Penati majú prístup do súkromného komunitného bazéna  a na tenisové kurty a kurty na paddle. V krátkej pešej vzdialenosti je tridsať vynikajúcich reštaurácií, štyri supermarkety sú vo vzdialenosti do siedmich minút.
Pre milovníkov aktívneho trávenia voľného času tu nájdete celý rad aktivít, od vodných športov,  až po delfínové safari a prenájom lodí. Na súši sú možnosti ako jazda na koni, prenájom bicyklov a golf na mnohých vynikajúcich ihriskách pozdĺž pobrežia. Okrem toho, že Marbella je rajom pre golfistov, nuda je v srdci Andalúzie pojem neznámy.  Kúpanie na plážach Costa del Sol, históriou presýtené mestá Granada s komplexom Alhambra, Cadiz, Cordoba, Sevilla. V neďalekom meste Ronda nájdete najstaršiu koridu v Španielsku. Deti sa môžu tešiť na  aquapark v Malage, motýlí park, safari... Miestne agentúry vám ochotne sprostredkujú 1 dňový výlet do orientálneho marockého Tangeru či neďalekého Gibraltaru.
Cena prenájmu celej nehnuteľnosti začína na sume 450 EUR / noc a je flexibilná v závislosti od sezóny. Náš partner, spoločnosť finestrentals.com má na svojej web stránke  jej popis i krásnu fotogalériu:https://bookings.finestrentals.com/rentals/townhouse-marbella-casa-penati-marbellamar-W2014BCPZREDNA481595IEN.html
Bližšie info vám radi poskytneme na: karolina.kasperova@penati.sk, holic@penati.sk