Detský program

Nedeľa, 3.10. od 11.00 hod.
Divadlo Dunajka   – Ruženkin hrad
Ruženka spí už 100 rokov a prebudiť sa dá len bozkom. Kto zachráni celý hrad? Je to Šaško snáď? Lenže cestou do hradu treba plniť ťažké úlohy a bez pomoci to Šaško nezvládne. Netopier mu robí zle a Vankúšik by len spal.


Nedeľa, 10.10. od 11.00 hod.
Kino v klube – Kúzelný drak
Príbeh 2 nerozlučných kamarátov, Dina a Liny. Žiaľ jedného dňa sa musia rozlúčiť. Po rokoch Din Linu nájde ale aby sa s ňou mohol opäť stretnúť mu pomôže kúzelný drak Long. Film premietame na veľkoplošnom plátne s kino ozvučením.

Nedeľa, 17.10. od 11.00 hod.
Divadlo pod hríbikom   – Červená čiapočka
Pozývame deti do bábkového divadielka. Pozrieme si príbeh o babičke, jej vnučke Karkulke a večne hladnom vlkovi. Ujo Hoblina sa na vás už teší, milé deti.


Nedeľa 24.10.  od 11.00 hod.
Detské dielne –  Jesenné lístie
Pozývame našich malých divákov do krúžku šikovných rúk. Čo sme pre vás vymysleli dnes ?  Dnešné dielne sú  v znamení listov. Budeme otláčať, strihať, zapúšťať farby. Práce vyše hlavy.

 

Nedeľa, 31.10. od 11.00 hod.
Kino v klube – Rodina na baterky
Príbeh o tom ako mobily, hriankovače či chladničky chceli prevziať kontrolu nad celým svetom. Zdá sa, že len Katie so svojou bláznivou rodinou sú schopní tomu zabrániť. Film premietame na veľkoplošnom plátne s kino ozvučením.