Klubové priestory

Club Penati je opticky rozdelený na dve časti. Po vstupe do foyer sa nachádzate v tzv. Business časti klubu.  Tu na prízemí je vám k dispozícii pracovisko Recepcie. Z foyer máte prístup (smerom vpravo) priamo do klubovej Reštaurácie, ktorá má prevádzkovú dobu 7.00-21.45 hod. Oproti, cez foyer, sa dostanete do Spoločenskej sály s pódiom – najväčšia miestnosť v klube (s pôdorysom cca 11x11 m a s kapacitou do 120 hostí), kde si členovia radi organizujú svoje pracovné či spoločenské podujatia. Každú nedeľu, v čase 11-12.30 hod. sa tu koná pravidelný detský program – divadielka, kino predstavenia, tvorivé dielne... pre našich najmenších návštevníkov.

Schodiskom, alebo bezbariérovým výťahom sa z foyer dostanete do priestoru Lobby baru na poschodí. Ocitnete sa v príjemnej kaviarni, kde budete obslúžení ponukou studených a teplých nápojov, či ľahkého snacku.  Z Lobby baru vedie chodba do Business časti klubu, kde sa nachádzajú 2 kancelárie (Office 1,3) vybavené PC, tlačiarňou s kapacitou do 3 osôb. Nachádzajú sa tu zasadacie miestnosti Office 2 (pre 7 osôb), Meeting room 1 (12 osôb) a Meeting room 2 (16 osôb). Druhou chodbou sa z Lobby baru dostanete do  klubovej časti, v ktorej nájdete miestnosť Biliard, Tichú klubovňu, Červenú klubovňu (obe klubovne sú vybavené krbom), Knižnicu a Reštauráciu Grand Cru. V letnom období, od 1.5. do 15.9. je veľmi obľúbeným  miestom pre organizovanie BBQ klubové Ohniskom, s priľahlým krytým sedením pre cca 30 hostí. Pri letnom pobyte pri vonkajšom bazéne ponúkame možnosť občerstviť sa v Beach bare – letnej reštaurácii s ratanovým sedením pre 50 hostí.

Všetky miestnosti, ktoré sa v Clube Penati nachádzajú, klubové či zasadacie, sú k dispozícii členom k bezplatnému užívaniu. Buď si ich môžu vopred rezervovať na konkrétny termín, alebo ak miestnosť nie je rezervovaná/obsadená, môžu ju obsadiť spoločne so svojimi hosťami. Vo všetkých miestnostiach si môžete telefonicky objednať občerstvenie – studené či teplé nápoje, ľahký snack. Obslúžení budete personálom Lobby baru, alebo Reštaurácie.

V športovej časti Clubu Penati nájdu naši hostia nasledovné športoviská: 4 vonkajšie tenisové kurty (povrch umelá tráva), 1 vnútorný tenisový kurt (Taraflex), 2 vnútorné bedmintonové kurty, 1 kurt pre squash, 1 kurt pre ricochet, 1 stolnotenisový stôl,  3D golfový simulátor, fitnes miestnosť.

Wellness zóna klubu poskytuje v dvoch separátnych relax centrách možnosť využiť fínsku saunu (2x), infra saunu (2x), parnú saunu (1x), parnú saunu – soľnú (1x) a bylinkovú (1x), solárium, službu maséra. Celoročne je v prevádzke vnútorný plavecký bazén. V sezónnom období (od cca 1.5. do 15.9.) sú hosťom k dispozícii ďalšie dva vonkajšie bazény a malý detský bazénik.

Biliard

V spoločenskej časti klubu na poschodí je Vám k dispozícii herňa, vybavená 2 biliardovými stolmi. Nachádza sa tu fajčiarska zóna. Širokú ponuku nápojov z Clubového nápojového lístka si môžete objednať na klapke 652 - obslúžení budete personálom Lobby baru.

Klubovne

V spoločenskej časti na poschodí sú Vám k dispozícii klubovne a knižnica, kde si v príjemnom prostredí s krbom, môžete so svojimi priateľmi zahrať spoločenské hry (šach, karty, kocky...), prečítať dennú tlač, časopisy, knihy, pozrieť si TV program, alebo posedieť si pri malom občerstvení so širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov. V miestnosti spoločenských hier (šach, karty...) sa nachádza fajčiarska zóna. Širokú ponuku nápojov z Clubového nápojového lístka si môžete objednať na klapke 652 - obslúžení budete personálom Lobby baru.

Radi vám v týchto elegantných priestoroch zorganizujeme vaše pracovné meetingy, prezentácie... s projekciou a občerstvením formou coffee breaku.