Masáže v klube

Aktuálna ponuka masáží.

Aprílové termíny:

13 - 21 hod.:3,5,7,9,11,15,17,19,21,22,23,25 a 29.4.2024.

Môžete si objednať klasickú masáž v trvaní 30,45 či 60 minút (v cene 35,45 a 50 EUR). Alebo si objednáte špecializovanú terapeutickú alebo lymfodrenážnu masáž.

Terapeutickú i lymfodrenážnu masáž, vo filozofii pražskej masérskej školy Stanislava Flanderu, poskytuje pani Katarína Reháková.

Ich dĺžka je 90 minút a cena 65 EUR.

Terapeutické masáže v oblasti bedier a SI skĺbení.
Viacerí z nás (a špeciálne po 40. roku nášho života) pociťujeme ranné zatuhnutie dolnej chrbtice. Pociťujú ju nielen ľudia so sedavým zamestnaním, ale i športovci (amatérski či výkonní), ktorí dostatočne nestrečujú po športových výkonoch.
Neriešenie tohto problému môže viesť k chronickej bolesti bedrovej oblasti, oblasti krížov či k tzv. seknutiam v dolnej časti chrbtice. Včasnými a pravidelnými ošetreniami svalov bedrovej oblasti sa dá týmto problémom predísť, resp. ich minimalizovať. Terapeutická masáž, zohriatym prírodným olejom, postupne pri viacerých polohách klienta, pôsobí na úpony a svaly v oblasti bedier a SI skĺbení. Tento postup zahŕňa i masáž úponov v oblasti kolien.
Hĺbková terapeutická masáž krku.
Ďalšou „civilizačnou“ chorobou je bolesť šije a hornej časti chrbtice. Tu sa terapeut zameriava použitím mäkkých techník na jemné manuálne uvoľnenie krku a šije, využitím východných techník a techniky klasickej olejovej masáže.
Lymfodrenážnu masáž je ďalšou masážou, ktorou rozširujeme našu ponuku. Masér pomocou špeciálnych hmatov urýchľuje tok lymfy v tele a týmto čistením tela od odpadových látok pôsobí proti únave, stresu a pocitu psychickej vyčerpanosti.
Obdarujte svojich najbližších Darčekovým poukazom na masáž. Vystavíme vám ho v hodnote podľa vášho želania, na jednu či viac masáží.