ZISTITE NIEČO VIAC

O nás

Family & Business Club Penati bol uvedený do prevádzky dňa 4.11.2004. Club Penati je chránené bezpečné miesto v príjemnom prostredí Dúbravky na okraji Bratislavy, vzdialený len 10-20 minút autom z centra mesta.

Vitajte na stránke Clubu Penati

Club Penati je rezort obkolesený zeleňou, kde pod jednou strechou môžete športovať, relaxovať, pracovať, rokovať, zabávať sa, vychutnať si kvalitnú kuchyňu, stretávať sa s obchodnými partnermi či prenocovať v elegantnom apartmáne. Club Penati je príspevok k zdravému životnému štýlu celej vašej rodiny, príspevok k vášmu osobnému rastu. Club Penati je otvorený denne, v čase 7-22 hod. Mimo prevádzky je klub len v dňoch 24-25.12.

Relax

Ambíciou klubu je poskytovať svojim členom a ich hosťom vysoký štandard športových a relaxačných služieb. Zároveň umožňujeme členom klubu organizovať si svoje pracovné a spoločenské podujatia (workshopy, prezentácie, školenia, oslavy...) v elegantných priestoroch business časti klubu. Či už sa jedná o menšie stretnutia, alebo o eventy pre viac ako stovku hostí. Tieto podujatia zabezpečíme od A po Z. Od rezervácie vhodnej miestnosti, jej prezentačného vybavenia (projekcia, flipchart, magnetická tabuľa), technického zabezpečenia –osvetlenie, ozvučenie, internetové pripojenie, tlmočenie až po zabezpečenie celodenného stravovania účastníkov formou coffee breakov a teplého obeda či večere.

Sme radi, že za viac ako 14 rokov prevádzky naša členská základňa širokú ponuku služieb využíva v hojnej miere. Club Penati sa stal obľúbeným miestom aktívneho trávenia voľného času, resp. miestom, kde máte istotu, že vaše pracovné stretnutie bude príjemným zážitkom.

Členstvo v Clube Penati

Dámy a páni! Club Penati eviduje vo svojej databáze 275 členov, právnických a fyzických osôb. Niekoľkoročná skúsenosť s prevádzkou nám ukázala, že tento počet členov je konečný, nebudeme ho zvyšovať.

Každý zmluvný vzťah uzatvárame na obdobie 1 roka od dátumu podpisu zmluvy. Jedine v prípade, ak niekto zo súčasných členov nebude mať záujem pokračovať v ďalšom roku, nahradíme ho členom novým.

V súčasnosti evidujeme 270 členov a z tohto dôvodu môžeme do našich radov prijať 5 ďalších členov.

Pod jednou strechou ponúkame široký výber športových a relaxačných aktivít a zároveň elegantné priestory k organizovaniu vašich pracovných či spoločenských stretnutí (obchodné stretnutia, prezentácie, workshopy, oslavy jubileí, svadby až do 150 účastníkov). Stačí si pozrieť našu stránku a o pár minút viete o Clube Penati viac. Bližšie informácie o podmienkach členstva vám poskytne riaditeľ CP, Ing. Štefan Holič na nasledovných kontaktoch: e-mail: holic@penati.sk, tel.: 0910 555 554

Ozvite sa, radi vás privítame v kruhu našich členov.