Šport

V Clube Penati ponúkame široký výber indoorových i outdoorových športových aktivít.

services-img

Fitness centrum

V športovej časti na prvom poschodí CP je členom a návštevníkom klubu k dispozícii Fitness centrum vybavené športovým zariadením firmy Techno-gym a Life fitness. Náš personál v centre Vám pri cvičení rád poskytne odbornú pomoc alebo inštruktáž. Vstup deti do 12 rokov je z bezpečnostných dôvodov zakázaný. Radi vám taktiež, v prípade vášho záujmu, sprostredkujeme osobného trénera.

services-img

Squash, riccochet

V športovej časti na prízemí je Vám k dispozícii squashový a riccochetový kurt. Pre prípadnú rezerváciu alebo záujem o zapožičanie športového náradia (rakety), kontaktujte prosím recepciu. Po ukončení športovej aktivity nechajte prosím zapožičané náradie na športovisku. Na recepcii máte možnosť si zakúpiť squashové loptičky (so žltým, modrým i červeným označením).

services-img

Tenis

V exteriérovej časti klubu sú Vám k dispozícii 4 tenisové kurty s povrchom umelá tráva a v interiérovej časti vo viacúčelovej športovej hale 1 tenisový kurt s povrchom Taraflex. Pre prípadnú rezerváciu alebo záujem o zapožičanie športového náradia (rakety kontaktujte prosím recepciu.Tu si zároveň máte možnosť zakúpiť tenisové lopty.

services-img

Stolný tenis

V priestore kurtu ricochet je vám k dispozícii stolný tennis. Pre prípadnú rezerváciu stola a zapožičanie športového náradia (rakety a loptička), kontaktujte prosím recepciu alebo priamo náš personál vo fitness.

services-img

Bedminton

V telocvični sú k dispozícii 2 bedmintonove kurty. Náradie vám radi zapožičiame.

services-img

Golf

Hráčom golfu, ale i tým, ktorí sa rozhodli s týmto športom začať, ponúkame možnosť využitia nášho 3D golfového trenažéru. Nachádza sa v športovej časti komplexu, na poschodí, vedľa fitness. Náš kvalifikovaný personál Vám rád pomôže pri obsluhe tohto zariadenia resp. vám rád zapožičia sadu palíc. Golfové loptičky si môžete zakúpiť na recepcii. V prípade Vášho záujmu o rezerváciu, kontaktujte prosím recepciu.