Ponúkame 5 nadštandardne vybavených apartmánov

Ubytovanie

Club Penati disponuje 5 nadštandardne vybavenými apartmánmi. Ponúkame ich využitie nielen pre Vás, členov klubu, ale i pre Vašich obchodných partnerov, ktorí určite ocenia širokú ponuku športovo relaxačných služieb, ktoré našim ubytovaným hosťom ponúkame.

Ubytovanie pre nefajčiarov 
Náš klub poskytuje izby pre nefajčiarov. V prípade, že uprednostňujete takéto ubytovanie, kontaktujte prosím recepciu


Kľúče a ubytovací preukaz
Pri registrácii Vášho ubytovania na recepcii ste okrem kľúča obdržali i ubytovací preukaz. Prosíme, aby ste svoj ubytovací preukaz mali počas Vášho pobytu k dispozícii. Môžete ho použiť k identifikácii v prípade, ak máte záujem účtovať konzumované služby (v reštaurácii, v bare pri bazéne alebo iné služby) na číslo Vašej izby.

Počas pobytu v klube alebo v prípade, ak opustíte areál klubu v rámci svojho pobytu, si svoj kľúč od izby môžete odložiť na recepcii. Späť Vám bude vydaný na základe preukázania sa ubytovacím preukazom.

Pri odhlásení sa z ubytovania prosíme, aby ste uzamkli svoju izbu a spolu s kľúčom odovzdali na recepcii i svoj ubytovací preukaz.


Klimatizácia
Izby sú vybavené individuálne nastaviteľným klimatizačným systémom. Inštrukcie k použitiu nájdete priamo na ovládacom zariadení na stene izby. V prípade akýchkoľvek problémov, kontaktujte prosím recepciu.

Prihlásenie sa k ubytovaniu
Bežný čas prihlásenia sa k ubytovaniu je od 14.00 hod. V prípade, ak si želáte prihlásiť sa k ubytovaniu skôr, môže byť účtovaný dodatočný poplatok.


Odhlásenie sa z ubytovania
Bežný čas odhlásenia sa z ubytovania je 12.00 hod.

Prosíme, aby ste kontaktovali recepciu vopred v prípade, ak si želáte opustiť svoju izbu neskôr. V tomto prípade môže byť účtovaný dodatočný poplatok.


Lekárska pomoc
V prípade potreby lekárskej pomoci kontaktujte prosím recepciu, ktorá zariadi potrebné detaily.

Prosíme, aby ste si spôsob úhrady služieb lekárskej pomoci dohodli priamo so zariadením, ktoré tieto služby poskytlo. Nie je totiž možné naúčtovať tieto poplatky na Váš účet za ubytovanie.


Detská postieľka
Detská postieľka je ubytovaným hosťom k dispozícii zdarma. Pre Vaše pohodlie si rezervujte postieľku vopred a táto bude pripravená vo Vašej izbe ihneď počas Vášho príchodu.


Parkovanie automobilov
Klub CP poskytuje parkovacie priestory zdarma. Doporučujeme Vám, aby ste si svoje autá uzamkli a vzali so sebou všetky cennosti, ktoré počas Vášho pobytu v CP môžete uložiť do klubového sejfu. Detaily uchovávania cenností v sejfe Vám poskytne recepcia.


Hostia s obmedzenou pohyblivosťou
Klub CP poskytuje bezbariérový prístup pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou do svojej ubytovacej, spoločenskej i športovej časti. K dispozícii sú taktiež pre tento účel upravené sociálne zariadenia. Kontaktujte prosím recepciu k získaniu ďalších informácií.


Cena ubytovania izba/noc 100 € vrátane využitia všetkých klubových priestorov (športovo-relaxačných a spoločenských).