VIP Travel - ponuka členom Clubu Penati

Cestovná agentúra VIP sa špecializuje hlavne na tri okruhy – klasický predaj zájazdov slovenských, rakúskych a nemeckých touroperátorov, druhou oblasťou je príprava ciest a dovoleniek na mieru podľa individuálneho priania klienta a treťou firemný servis. Samozrejmosťou je predaj leteniek do celého sveta, rezervácia hotelov, prenájom súkromných viliek, áut a lodí.

Zo skúseností vieme, že pri predaji je pre klienta nesmierne dôležité kvalitné poradenstvo pri výbere vhodného zájazdu. Vo VIP travel sa o to stará tím skúsených pracovníkov s dlhodobou praxou v oblasti cestovného ruchu a výbornou osobnou znalosťou ponúkaných produktov a destinácií. Veľkou výhodou pre klienta je aj to, že u nás si na jednom mieste môže vybrať zájazd z ponuky všetkých známych slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií - samozrejme za nezmenenú cenu a s využitím všetkých ponúkaných zliav a bonusov.

Pri zabezpečovaní individuálnych ciest a dovoleniek „na mieru“ sa snažíme našim klientom ponúknuť okrem tradičných aj originálne destinácie spojené s mnohými zaujímavými atrakciami a najma zážitky, ktoré im v pamäti ostanú dlhodobo. Pripravujeme špeciality pre tých, ktorí radi trávia dovolenku aktívne. Je to napríklad heliskiing - lyžovačky s helikoptérou v Kanade, na Aljaške, ale aj na Pamíre či v Himalájach. Tento druh pobytov zaručuje nadšencom lyžovania, že si zalyžujú v terénoch, kde sa každá jazda stáva naozaj jedinečnou a neopakovateľnou. Okrem zaručeného adrenalínu a vynikajúcej lyžovačke je v týchto miestach aj nádherná panenská príroda.

Pre milovníkov potápania a šnorchľovania ponúkame pobyty vo vyše 20 overených a vyhľadávaných potápačských lokalitách. Tieto okrem iného zahŕňajú krajiny ako Egypt, Maledivy, Kubu, Mexiko, Thajsko či ostrovy Karibiku a Galapágy.

Okrem milovníkov lyžovania a potápania cestovná agentúra VIP travel pripravuje aj pobyty pre vyznavačov golfu, pre jachtárov či surfistov. V tejto súvislosti organizujeme cesty a pobyty do najznámejších golfových rezortov na Kanárskych ostrovoch, vo Veľkej Británii a Írsku, na Mauríciu, Seycheloch, v Egypte, Turecku, Portugalsku, Španielsku alebo Tunise, kde sú golfové ihriská priamo pri hotelových rezortoch. Jachtári a surfisti si zase určite prídu na svoje na gréckych ostrovoch ako Rodos, Kos alebo Mykonos, ale aj v Egypte či na tajomných Kapverdských ostrovoch.

Pre firmy a kolektívy poskytuje VIP travel kompletný servis od zabezpečenia leteniek, ubytovania, transferov, cez firemné akcie, školenia, kongresy až po teambuilding. V rámci neho sú obľúbenými aktivitami rafting, paintball, alebo airsoft. Ponúkame aj zájazdy na športové podujatia – futbal, hokej, F1. Ak máte sen zajazdiť si na formule 1, ani toto nie je pre nás problém. Na okruhu v Maďarsku Vám po prenajatí formuly a zaškolení môžeme tento sen splniť.

Obchodnou filozofiou VIP travel je splniť očakávania a uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Názov však neznamená, že pracujeme len pre vip klientelu, ale vyjadruje úroveň našich služieb. Snažíme sa, aby naši klienti cestovali s našou spoločnosťou pravidelne a aby sa k nám spokojní a na základe príjemných zážitkov vždy radi vracali. Pre nás je každý klient VIP -to znamená veľmi dôležitou osobou.

Veľa nezabudnuteľných zážitkov na cestách Vám praje VIP travel!

VIP Travel s.r.o
Ventúrska 20
SK-811 01 Bratislava
IČO: 35875305
IČ-DPH: SK20217889345

tel.: +421-2-5464 5154-5
fax: +421-2-5464 5156
info@viptravel.sk
www.viptravel.sk