Značková ponuka SAMDEX.sk

Ponuka značkových batožín, kabeliek, pier...

Zaobstarať si kvalitný kufor či dámsku kabelku v súčasnej dobe nie je vôbec náročné. My vám však dokážeme ponúknuť oveľa viac! Skvelý výber kvalitných značiek, priateľské ceny, garanciu originality, ako aj záručný a pozáručný servis. Sme SAMDEX a sme pripravení pobaliť vás a vašu rodinu, kamkoľvek sa vyberiete.
Chystáte sa na dovolenku či často cestujete pracovne?
Žiaden problém. Z našej ponuky kufrov, cestovných tašiek či príručnej batožiny sa vám hlava zatočí. Kvalitné prevedenie, moderný dizajn, ale tiež nadčasová klasika a možnosť výberu z rôznych veľkostí, farieb či prevedení je úplnou samozrejmosťou. Naša príručná batožina je svojou kvalitou, odolnosťou a rozmermi prispôsobená špecifickým potrebám a požiadavkám leteckých spoločností, ako sú Ryanair, easyJet či Wiz Air. Čo sa týka cestovných kufrov a tašiek, aj napriek tomu, že sú z pevných a odolných materiálov, sú ľahké a nestrácajú nič zo svojej elegancie. Štedrosť ich vnútorného priestoru vám navyše dovolí pobaliť všetko, čo by ste na svojich cestovateľských potulkách mohli potrebovať.
Nezabúdame ani na najmenších či školopovinných
 Aj pre nich máme širokú ponuku detských kufrov, ruksakov či kvalitných školských tašiek a batohov, ale tiež peračníkov či vreciek na prezuvky. S dôrazom na ergonómiu, odolnosť materiálov a úchvatný dizajn sme do nášho portfólia zahrnuli tie najkvalitnejšie produkty zvučných značiek, s ktorými už dlhé roky spolupracujeme. Práve tie sú zárukou toho, že vaše deti dostanú to najlepšie, čo súčasný trh v tejto oblasti ponúka.
A čo naše krásne dámy?
Sme pripravení čeliť vysokej konkurencii a do nášho produktového portfólia sme zahrnuli kabelky, ktoré sú štýlové, moderné a krásne. Našim prianím je, aby sme uspokojili každú ženu, bez ohľadu na jej štýl, vek alebo veľkosť peňaženky. Možnosť vybrať si z kabeliek na bežné nosenie, športových alebo jedinečných luxusných kúskov tak dáva veľký priestor výberu pre široký okruh našej ženskej klientely. Vyberú si však aj páni! Tašky či luxusné perá využijú aj oni.
Ak sme vás stále nepresvedčili o pestrosti nášho sortimentu, dovoľte nám na záver niekoľko faktov. Sme na trhu už viac než 20 rokov a za ten čas sme si vybudovali pevnú základňu nielen medzi našimi klientmi, ale aj v radoch našich obchodných dodávateľov. Vzhľadom na to, že sme jediným autorizovaným servisným strediskom pre značky Samsonite, Roncato a American Tourister, dokážeme svojim zákazníkom garantovať okrem kvalitného záručného a pozáručného servisu aj množstvo ďalších, nepochybne veľmi lákavých výhod.
Pretože predajom sa to u nás nekončí!
Členovia Clubu Penati sa môžu inšpirovať vystavenou ponukou prestížnych pier vo vstupných priestoroch klubu a zároveň využiť aj dodatočnú až 15% zľavu na kompletný sortiment uvedený v rámci nášho internetového obchodu www. SAMDEX.sk.
Stačí zadať pri objednávke kód kupónu Penati.
SAMDEX, s.r.o. - V záhradách 33, Bratislava
www.samdex.sk